Ennustusvihjed

Manchester City vs. PSG ennustusvihjed

Teisipäeval selgub tänavune esimene jalgpalli Meistrite liiga finalist, kui Manchester City võõrustab PSG-d. Kas Pep Guardiola meeskond suudab avamängu 2:1 edu edasipääsuks vormistada?

Statistikanurk:

• Inglismaa klubid on Meistrite liigas alati pärast võõrsilmängu võitu edasi pääsenud.
  • Man City on kodustes euromängudes 13 matši löömatuna püsinud.
  • PSG on Meistrite liigas viimases 46 mängus vaid kaks korda väravata jäänud.

Meeskonnad pidasid eelmisel nädalal Parc des Princes’il tõelise kahenäolise matši – PSG-le kuulus avapoolaeg, aga City võttis tugeva teise poolajaga oma.

Guardiola sai kirja oma karjääri kuuenda mängu Meistrite liiga väljakukkumisringides, kus ta suutnud pärast esimese poolaja kaotust oma meeskonna võiduni tüürida. Seda on kaks korda rohkem kui järgmisel parimal treeneril.

City keeras pärast kehva algust Pariisi klubi kraanid täielikult kinni ja PSG ei saanud alates 28. minutist enam mitte ühtegi raamidesse lööki kirja.

Kylian Mbappe jäi esimest korda oma karjääri jooksul algrivistuse mehena ühes kohtumises mitte ühtegi löögiürituseta.

See oli City poolt tõeline kaitsetöö meistriklass, aga seda tuleb nüüd teisipäeval veel korrata. PSG on Manchesteris tänavu juba kolm väravat löönud, kui alagrupiturniiril alistati United ning hirmuäratavad on ka meeskonna tulemused esimestest väljakukkumisringidest – Barcale pandi võõrsil neli ja Bayernile kolm.

Esimene panus – Kokku üle 3,5 värava. PSG on koguaeg väravatepidudes osaline olnud ja taganemisruumi pole meeskonnale enam üldse jäänud. Võimalusi peaksid Mauricio Pochettino mehed kindlasti tekitama rohkem kui avamängus. Man City paneb oma vurri nagunii käima ja võib igasugu koledusi teha, kui asjad eriti hästi klappima saadakse.

Teine panus – Neymar lööb värava. Mbappele ei istunud Cityga mäng nädal tagasi ja üldse läks ta kohtumisele vigastuskahtluse pealt. Sama seis on nüüd, kui prantslane jättis laupäevase 2:1 võidumängu Lens’i üle vahele. Keegi aga peab ju City vastu lööma hakkama ja selle koefitsiendiga väärib kindlasti proovimist.

Meie valikud:

• Kokku üle 3,5 värava (2.47 @ Coolbet)
  • Neymar lööb värava (3.10 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 123€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama