Manchester City vs. Mönchengladbach ennustusvihjed

Manchester City alistas esimeses omavahelises kohtumises Saksamaa klubi 2:0 ning on ühe jalaga juba veerandfinaalis. Kas Mönchengladbach suudab veel siia paari natukene elevust tekitada või kulgeb ka korduskohtumine samas rütmis?

Man.City vs. Mönchengladbach

Teisipäev 16. Märts 2021
Algab: 22:00
Ülekanne: TV3 Sport 2

Mönchengladbach lööb värava (1.96 @ Coolbet)

Rohkem väravaid esimesel poolajal (3.10 @ Coolbet)

• Mönchengladbach on kõikide liigade peale kaotanud viimased kuus kohtumist.
  • Manchester City on viimase kümne kohtumisega löönud 26 väravat ja endale lasknud lüüa 8.
  • Manchester City viimases kolmes kohtumises on olnud penalti.

Esimene omavaheline kohtumine kuulus täielikult Manchester Cityle. Saksamaa klubi oli isegi natukene ootamatult hambutu ja ei saanud üldse mängu sisse. Esimesel poolajal ei suutnud Mönchengladbach tekitada ühtegi natukenegi ohtliku olukorda, raamidesse löögist rääkimata. Teisel poolajal näidati rohkem iseloomu, kuid kokkuvõttes ei olnud Saksamaa klubil võimalustki mängu tagasi tulla.

Tundub, et Saksamaa klubi on korralikku auku kukkunud. Viimased kuus kohtumist on kaotatud. Kui Bundesligas kaotati esimese 21 vooru jooksul vaid 4 kohtumist, siis nüüd on sama palju kohtumisi kaotatud järjest kuu aja jooksul.

Manchester City seevastu näitab seda taset, mida üks Pep Guardiola käe all mängiv suurepärastest mängijatest koosnev meeskond näitama peabki. Vahepeal katkes küll pikk võiduseeria, kui 0:2 jäädi alla Manchester Unitedile, kuid see oli pigem tööõnnetus ja üldises plaanis on kõik suurepärane.

Esimene panus – Mönchengladbach lööb värava. Saksamaa klubi tuleb tõenäoliselt kohtumisele suhtumisega, et kaotada ei ole enam midagi. Ajalugu on näidanud, et sellise suhtumisega suudetakse mängida pingevabalt ning endalegi ootamatult võib häid asju juhtuda. Meie silmis on väga hea panus, et Mönchengladbach skoorib selles kohtumises.

Manchester City viimasest viiest kohtumisest on lausa neljas neile vastased vähemalt ühe värava löönud. Mönchengladbach on küll hetkel üsna suures mõõnas, kuid seda enam soovitakse antud kohtumisest positiivseid emotsioone. Jalgpallis võib kõike juhtuda ning ühe värava saavutamiseks võib piisata ka kõigest juhusest. Näiteks Eesti jalgpallikoondise puhul.

Teine panus – rohkem väravaid esimesel poolajal. Kui üldiselt lüüakse jalgpallis rohkem väravaid teisel poolajal, siis selles kohtumises ootaks rohkem skoorimist just esimesel poolajal. Manchester City tahab võimalikult varakult kõik ära otsustada ning teisel poolajal tiksutakse tõenäoliselt minimaalse pingutusega lõpuni.

• Mönchengladbach lööb värava (1.96 @ Coolbet)
  • Rohkem väravaid esimesel poolajal (3.10 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 40€!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama