Liverpool vs. Leicester ennustusvihjed

Inglismaa kõrgliiga on peale pannud mõnusalt intensiivse tempo ning ei möödu päevagi ilma mängudeta. Antud kohtumises sõidab Liverpoolile külla Leicester. Millist tulemust näeme?

Liverpool vs. Leicester

Reede, 30. detsember 2022
Algab: 22:00
Ülekanne: Viaplay

Liverpool võitab poolaja ja täisaja (2.02 @ Coolbet)

Teine poolaeg mõlemad skoorivad (3.00 @ Coolbet)

• Mõlema meeskonna osalustega kohtumistes on tänavu keskmiselt löödud 3.3 väravat mängu kohta.
  • Viimane omavaheline kohtumine lõppes Liverpooli 2:0 võiduga.
  • Liverpool on tänavu koduväljakul kaotanud vaid ühe kohtumise. Leedsile 1:2.

Tundub, et Liverpool hakkab taas vaikselt oma asju käima saama ja suudab ka hoolimata vigastustest punktid ära noppida. Viimases voorus alistati 3:1 Aston Villa.

Leicester seevastu on tänavu jätnud väga kahetised muljed. Ootaks sellelt meeskonnalt rohkem, aga tundub, et pigem tuleb neil väga raske hooaja teine pool. Viimases kohtumises jäädi 0:3 alla Newcastlele.

Viimati läksid samad meeskonnad vastamisi veebraris ning samuti Anfieldil. Selles kohtumises ei olnud Leicesteril mitte mingisugust võimalust ja Liverpool võttis turvalise 2:0 võidu. Leicester tegi terve mängu peale vaid ühe pealelöögi raami.

Ega ka enne antud kohtumist Leicesteril väga suuri võimalusi ei näe. Meeskonnal hetkel asjad ei suju ning tundub vaid aja küsimus, millal juhtkonna poolt teatud vahetusi tehakse.

Koefitsientidest peegeldub samuti Liverpooli kindel favoriidiseisvus. Nende võidutõenäosuseks peetakse 75%.

Esimene panus – Liverpool võitab poolaja ja täisaja. Tundub, et Jürgen Klopp on MM-i pausi osavalt ära kasutanud ning osava motiveerijana taastanud meeskonna usu endasse ja see peegeldub ka mängupildis. Kohati mängitakse üsna riskipiiril, kuid see on alati Liverpooli stiil olnud. Ennustaks, et nad panevad juba mängu üsna varajases faasis oma paremuse maksma.

Teine panus – teine poolaeg mõlemad skoorivad. Tahaks ennustada, et Liverpool teisel poolajal ikka ühe ära lööb, kui saab mõnusalt kontratesse joosta ja ruumi ära kasutada. Samas on nende enda kaitse ka teatud hetkedel nii ligadi-logadi, et Leicesteri värav poleks üllatus. Seega võtaks riski ja prooviks antud panust.

• Liverpool võitab poolaja ja täisaja (2.02 @ Coolbet)
  • Teine poolaeg mõlemad skoorivad (3.00 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 100€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.