Liverpool vs. Chelsea ennustusvihjed

Kolmapäeval võiks põnevaimaks vastasseisuks olla Liverpooli ja Chelsea vaheline mõõduvõtt. Londoni klubi võit kindlustakse neile esinelikukoha ja sellega kaasneva Meistrite Liiga pääsme. Liverpool ei taha neile aga kindlasti võitu pakkuda, sest sel hooajal pole nad veel koduväljakul kordagi kaotanud ning sooviksid ilusat seeriat jätkata.

Liverpool vs. Chelsea

Kolmapäev 22. Juuli 2020
Algab: 22:15
Ülekanne: TV3 Sport

Rohkem väravaid 2.poolajal (2.00 @ Coolbet)

C.Pulisic skoorib (3.5 @ Coolbet)

• Esimene omavaheline kohtumine liigas lõppes 2:1 Liverpooli võiduga. Vahepeal kohtuti ka karikasarjas, kus võitis Chelsea 2:0.
  • Chelsea viimases 11-s PL kohtumises on esimesel poolajal löödud vähemalt üks värav.
  • Liverpooli osalusega kohtumistes on sel hooajal löödud keskmiselt 2.9 väravat, Chelsea sama näitaja on 3.1.

Liverpooli poolelt on juba kergelt tunda puhkuse meeleolu. Viimase kahe vooruga on teenitud vaid üks punkt ning viimatises kohtumises Arsenali vastu suutsid kaks tavapärast väga kindlat mängumeest teha lohakaid vigu, mis andsid vastasmeeskonnale võimaluse skoorida. See kõik näitab, et meeskond ei ole enam 100% keskendunud, mis on nende hetkeseisu puhul ka täiesti normaalne.

Londoni Chelsea enesekindlus peaks olema üsna kõrge. Loetud päevad tagasi sõideti Manchester Unitedist FA Cupi poolfinaalis üle ning liigas on kõik nende endi kätes. Isegi kaotuse puhul piisaks neile esinelikukoha kindlustamiseks ka võidust viimases voorus, kus minnakse vastamisi Wolverhamptoniga.

Ära ei tasu unustada asjaolu, et kuna tegemist on Liverpooli hooaja viimase kodumänguga, siis toimub täna ka staadionil pidulik tseremoonia ning Jürgen Klopp ja tema meeskond saab lõpuks kätte kaua ihaldatud karika. See võiks tähendada, et meeskonnal on siiski korralik motivatsioon teha tugev tulemus, sest meistrile kohane on vastasmeeskondi võita.

Kokkuvõttes on tegemist matšiga, mille lõpptulemuse ennustamine on äärmiselt keeruline. Liiga palju on õhus küsimusi. Milline on Liverpooli motivatsioon? Kuidas on Chelsea Fa Cupi poolfinaalist taastunud? jne. Seega võtame luubi alla alternatiivsed valikud.

Esimene panus – rohkem väravaid teisel poolajal. Chelsea taktika saab olla selles kohtumises vaid üks – palliga mäng loovutatakse Liverpoolile, üritatakse nende pingevabat ja seetõttu riskeerivamat mängu ära kasutada ja ise kontratega nõelata. See tähendab, et Londoni klubi tuleb mängima kaitsest lähtuvalt ja usume, et seetõttu esimesel poolajal üle 1 värava ei näe. Teisel poolajal võiks aga juba andmiseks minna, kus mõlemad meeskonnad vastavalt mänguseisule kardinaalsemaid muudatusi teevad.

Teine panus – Christian Pulisic skoorib. Ameeriklane sai viimases Chelsea kohtumises puhkust ning võib arvata, et Liverpooli vastu on ta kindlasti algkoosseisus. Kui mõelda, kes Londoni klubi poolt väravaid lööma hakkavad, siis võiksidki suurimateks favoriitideks olla Pulisic ja Willian. Kiired ääred, kes hakkavad noppima palle, mida Giroud neile õhuvõitlustes ette hakkab lükkama. Pulisici kasuks räägib ka fakt, et ta mängib Alexander-Arnoldi äärel, kes pole just kaitses kõige tugevam mängija.

Lõppskoori ennustus Liverpool 2-2 Chelsea.

• Rohkem väravaid 2. poolajal (2.00 @ Coolbet)
  • C.Pulisic skoorib (3.50 @ Coolbet)
  • Lõppskoor 2:2 (13.00 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 40€.