Jälgi meid

Ennustusvihjed

Leicester City vs. Nottingham ennustusvihjed

Premier League’i mänguvooru lõpetavad tabeli kaks viimast meeskonda Leicester City ja Nottingham. Kas kodumeeskond suudab teenida hooaja esimese võidu või jäädakse ka antud kohtumises nullile?


Leicester vs. Nottingham

Esmaspäev, 3. oktoober 2022
Algab: 22.00
Ülekanne: Viaplay

Leicester City üle 2.5 värava (3.30 @ Coolbet)

Leicesteri võit & mõlemad skoorivad (3.60 @ Coolbet)

 

 

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Leicester City on seitsme vooruga teeninud vaid ühe punkti.
  • Meeskonnad on lasknud endale 7 vooruga lüüa väga palju väravaid – Leicester 22 ja Nottingham 17.
  • Viimane omavaheline kohtumine(veebruaris karikasarjas) lõppes Nottinghami 4:1 võiduga.

Kindlasti tulevad mõlemad meeskonnad antud kohtumisele vaid võidumõtetega. Kahe peale kokku on järjest kaotatud lausa kümme kohtumist ning hädasti oleks vaja mõnda positiivset tulemust.

Kui Leicesteri ja Nottinghami skoorimist annab veel tabeli keskmikutega kuidagi võrrelda, siis käärid tulevad sisse kaitses. Leicester on ainuüksi kahe viimase kohtumisega lasknud endale lüüa 11(!) väravat.

Brendan Rodgersi hoolealustele võiks optimismi pakkuda fakt, et vähemalt koduväljakul on tänavu hakkama saadud. Vähemalt võrreldes ülejäänud tulemustega. Saldoks üks viik ja kaks minimaalset kaotust.

Nottinghami mureks tundub täieliku üksteise mõistmise ja koostöö puudumine. Toodi ju suvel meeskonda rohkelt uusi mängijaid ning vähemalt hooaja alguses ei ole veel ühtse löögirusikana tegutsetud.

Esimene panus – Leicester City üle 2.5 värava. Kui üldse mõnes kohtumises Leicesteri väravatele panustada, siis võiks see olla just antud kohtumine. Külla tuleb siiski üks kõige kehvemate näitajatega kaitsemeeskond ning on hea võimalus suureskoorilise võiduga tõsta meeskonna enesekindlust ja parandada väljavaateid edasise hooaja suhtes.

Teine panus – Leicesteri võit & mõlemad skoorivad. Kuigi Leicester võiks olla üle keskmise kindel favoriit, siis tänavuse hooaja põhjal neile nullimängu pakkuda ei julge. Nottingham ei ole küll hirmsasti skooriv meeskond, kuid Leicesteri kaitse ülemängimiseks piisab ka keskmisest esitusest.

Meie valikud:

  • Leicester City üle 2.5 värava (3.30 @ Coolbet)
  • Leicesteri võit & mõlemad skoorivad (3.60 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 165€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds