Jälgi meid

Ennustusvihjed

Laupäevane Premier League´i kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva. Loe edasi ning leiad ühe 11.00 koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 220€.


Southampton vs. Everton

(17:00 ülekanne puudub)

Premier League´s kõige rohkem väravaid endale lasknud lüüa ja väljalangemise tsoonis asetsev meeskond Southampton võtab koduväljakul vastu tabelis koht kõrgemal asetseva Evertoni. Mõlemal meeskonnal on ette näidata üsna kurb statistika – kodumeeskond on viimasest viiest kohtumisest kaotanud neli, Everton kolm.

Viimased kolm omavahelist kohtumist, mis on leidnud aset St.Mary staadionil, on kõik Southampton võitnud. Kui siia veel lisada fakt, et Everton on sel hooajal võõrsil mängudes teeninud kokku vaid ühe punkti, siis see võiks kodumeeskonnale vaatamata viimastele kehvakestele tulemustele pakkuda teatud määral optimismi.

Võitja ennustamine on igatahes antud vastasseisus väga keeruline ning kõige tõenäolisemaks tulemuseks võiks olla hoopis viik.

Kombosse lisaks aga valiku, et kohtumises antakse kokku alla 3.5 hoiatuskaardi. Southampton on üks kõige vähem kaarte teeniv meeskond koos Leicester Cityga terves liigas ning Evertoni statistika samuti palju kõrgem pole.

Meie valik: Kokku alla 3.5 hoiatuskaardi (2.35 @ Coolbet)


Tottenham vs. Sheffield United

(17:00 TVPlay Sports)

Meistrite Liigas kahes viimases voorus Crvena Zvezdale väravatesaju korraldanud Tottenham üritab püssi paukuma saada ka koduliigas. Ülesanne just lihtsate killast ei ole, sest vastaseks liiga üks parimaid kaitsemeeskondi Sheffield United.

Kui ligi kolmveerand Tottenhami selle hooaja kohtumistest on näinud lõppskoori kokku üle 2.5 värava, siis Sheffieldi matšides lüüakse terve liiga peale kõige vähem väravaid – näitajaks vaid 1.8 väravat ühe kohtumise kohta. Lisaks on Sheffield oma viiest võõrsil kohtumisest lausa kolmes löönud avavärava.

Sheffieldi kiidulaulu lõpetuseks veel üks fakt – tegemist on Liverpooli kõrval ainukese klubiga, kes pole võõrsil veel mitte ühtegi kohtumist kaotanud.

Siiski pakume, et just selle kohtumisega see positiivne seeria katkeb. Tottenham on taseme poolest parem klubi ning kui nad vähegi oma ära teevad, siis võtavad koduväljakul mängides üsna kindla võidu. Sheffieldil on viimastes võõrsil kohtumistes ka kõvasti õnne olnud, igavesti ei saa õnne abil purjetada.

Meie valik:  Tottenham võidab poolaja ja täisaja (2.45 @ Coolbet)


Leicester City vs. Arsenal

(19:30 TVPlay Sports)

Leicester jätkab oma suurepärast hooaega kodukohtumisega Arsenali vastu. Brendan Rodgers võib hetkel meestega väga rahul olla – tabelis hoitakse kolmandat kohta. Väravaid on rohkem löödud, kui on seda suutnud Liverpool ning kaitses jagatakse Sheffieldiga parimat statistikat.

Arsenali seis pole samuti kohaliselt laita, kuid punktiliselt kipub esinelik eest ära libisema. Viimase kolme vooruga on teenitud kaks viigipunkti ning vahe neljandal kohal oleva Chelseaga juba kuus punkti.

Leicesteri klubi eeliseks peale koduväljaku on ka pikem puhkus. Nimelt pidasid nemad oma viimase kohtumise ligi nädal tagasi. Arsenal reisis aga nädala sees Portugali, kus kolmapäeval kohtuti kohaliku Guimaraese klubiga. Emery andis küll 1:1 viigiga lõppenud kohtumises nii mõnelegi põhitegijale puhkust, kuid oma jälje jätab see kindlasti.

Kas Leicester ka oma eelised ära suudab kasutada – raske öelda – küll aga ootaks antud kohtumises rohkem väravaid teisel poolajal. Leicester oma paljukiidetud kaitsega võiks muuta vähemalt mängu esimese poole küllaltki ettevaatlikuks ja madalaskooriliseks. Skoorimiseks läheb tõenäoliselt teisel poolajal.

Meie valik: Rohkem väravaid teisel poolajal (2.1 @ Coolbet)

Kogu kombopanuse koefitsient: 11.00


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 220€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.



LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds