Kolmapäevane Meistrite liiga kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva. Loe edasi ning leiad ühe 3.00 koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 60€.

Ajax vs. Atalanta

(Kolmapäev 19:55 TV3 Sport)

D-alagrupis on olukord järgmine: Liverpool 12 punktiga on edasipääsu juba kindlustanud, Atalantal 8 punkti ja piisab edasipääsuks viigist, Ajax seitse punkti ning vajab edasipääsuks võitu, viimasel kohale Midtjylland 1 punktiga.

Esimene omavaheline kohtumine Itaalias lõppes 2:2 viigiga.

Kohtumise lõpptulemust on väga raske ennustada. Ühelt poolt on Ajax sellise tasemega meeskond, et nende võit Itaalias ei oleks üllatus. Samas taktikaliselt näidatakse üsna ebaküpset mängu, kohati hinnatakse enda võimeid üle ja mängitakse liiga riskeerivalt. Nagu näiteks viimane kord Liverpooli vastu, kus esimese poolaeg oli tõeline ime, et Liverpool ei löönud 2-3 väravat.

Samuti Itaalia meeskonnale piisav ka viigist ja nad saavad rahulikult oodata, kuni Ajax hakkab neile kaitseliini taha rohkem ruumi jätma, seejärel on juba lihtsam kontrarünnakutega nõelata.

Kaalukauss kaldub kergelt Ajaxi poolele, kuid mitte piisavalt, et nende võidule raha panna. Võtame hoopis valiku, et Hollandi klubi suudab esimesel poolajal vähemalt ühe värava lüüa.

Meie valik: Ajax skoorib esimesel poolajal (1.7 @ Coolbet)

Real Madrid vs. Mönchengladbach

(Kolmapäev 22:00 TV3 Sport)

B-alagrupis on enne viimast mänguvooru edasipääsu võimalus veel kõikidel meeskondadel: Mönchengladbach 8 punkti, Donetski Šahtar 7 punkti, Real Madrid 7 punkti ja Inter 5 punkti. Saksamaa klubile piisab edasipääsuks viigist. Real Madrid võib ka vaid viigiga edasi pääseda, kuid 100% kindlalt viib edasi vaid võit.

Esimene omavaheline kohtumine Saksamaal lõppes 2:2 viigiga, seejuures lõi Real Madrid väravad 87. ja 90+3 mänguminutil.

Real Madridi kohtumine eelmisel nädalal Donetski Šahtari vastu oli kummaline. Esimene poolaeg domineeriti ja oli mitu päris head võimalust skoori teha, kuid see ei õnnestunud. Teise poolaja alguses lõi hoopis Ukraina klubi kontrast rünnaku ja peale seda läks Madridi klubi täielikult krampi. Lõpuks lõi Šahtar ühe veel ja nii saigi Madrid ilmetu 0:2 kaotus.

Mönchengladbach on alagrupi väravatemasin. Viie kohtumisega on löödud 16 väravat ehk keskmiselt rohkem kui 3 mängu kohta. Samas on ka kaitses näidatud soliidseid numbreid ning võrreldes alagrupikaaslastega on endale lastud lüüa kõige vähem väravaid.

Kuigi oleme varasemalt Real Madridi õnnestumistele panustades tihti alt läinud, siis usk Zidane ja tema meeskonda on säilinud. Just tähtsates kohtumistes on Hispaania suurklubi näidanud klassi ja kuidagi need võidud lõpuks ikkagist ära võtnud. Usume, et selles kohtumises juhtub sama. Real Madridi koosseis on kogenud ja seal nii palju võitjate mentaliteeti, et nad oskavad suuri mänge mängida.

Meie valik: Real Madridi võit (1.75 @ Coolbet)

Kogu kombopanuse koefitsient: 3.00

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 60€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.