Ennustusvihjed

Kaia Kanepi vs Zhu Lin ennustusvihjed

USA pealinnas Washingtoni toimuv Citi Open sai esmaspäeval alguse. Kas Kaia Kanepi suudab teisest ringist edasi pääseda või hoopis hiinlanna Zhu Lin jätkab võistlemist turniirivõidu nimel?

Statistikanurk:

• Kaia Kanepi ja Zhu Lin pole varasemalt omavahel kohtunud.
  • Kaia Kanepi asub maailma edetabelis 37. kohal ja Zhu Lin asub 97. kohal.
  • Kaia Kanepi on üheksa korda jõudnud WTA turniiril finaali.

Kaia Kanepi alustas turniiri belglanna Greet Minneni vastu ja võitis võrdlemisi kindlalt skooriga 6-3, 6-3. Kohtumine kestis kokku 1 tund ja 21 minutit.

37-aastane Kanepi on näidanud tänavu häid esitusi, millest kõige eredam oli kahtlemata Austraalia lahtiste meistrivõistluste veerandfinaal. Terve tänavuse hooaja saldo on eestlannal 21 võitu ja 11 kaotust.

Kanepi parimad esitused on üldiselt tulnud pigem liivaväljakutel, kuid ka kõva kattega väljakutel ei saa teda alahinnata. Tänavu on sellel väljakukattel tema saldoks 10 võitu ja 4 kaotust. Lisaks Austraalia lahtiste veerandfinaalile on tal ette näidata tänavusest hooajast ka kolmandasse ringi pääsemised Indian Wellsi ja Miami turniiridelt.

Maailma edetabelis 97. kohal asetsev Zhu Lin alistas avaringis Suurbritannia esindaja Harriet Darti. Hiinlanna oli kaotanud Washington Openi avaringis viimased kaks aastat, kuid maailma edetabeli 85. numbri alistamisega sai see kurb seeria läbi. 1 tund ja 46 minutit kestnud kohtumise lõppskooriks jäi 6-4, 6-3.

28-aastase Zhu Lini tänavuse hooaja saldo on 28 võitu ja 19 kaotust, millest kõva kattega väljakutel on 22 võitu ja 9 kaotust. Lisaks WTA turniiridel on Zhu Lin osalenud tänavu edukalt ka ITF turniiridel, kus tal on tänavusest ette näidata kaks turniirivõitu.

Esimene panus – Kaia Kanepi võidab. Kanepi on eelduslikult oma tasemelt vastasest üle, kuid naiste tennis on alati täis üllatusi. Eesti teine number on tänavu saanud ka mõne üllatuskaotuse, kuid avaringi soliidne võit annab kindlasti enesekindlust ja võidus ei tohiks kahtlust olla.

Teine panus – Geimide arv alla 21,5. Zhu Linil on tänavusest hooajast ette näidata paar head tulemust, kuid need on tase madalamalt ITF-i tuurilt. Kõrgemal tasemel ehk WTA tuuril jääb tal tasemest paraku puudu ja Kanepi jõulisuse vastu on tal vähe võimalusi.

Meie valikud:

• Kaia Kanepi võidab (1,45 @ Coolbet)
  • Geimide arv alla 21,5 (1,85 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 73€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.