Jälgi meid

Ennustusvihjed

Juventus vs. Milano Inter ennustusvihjed

Serie A nädalavahetus lõppeb tõelise maasikaga, kui Juventus ja Milano Inter omavahel kokku lastakse. Kaks suurt rivaali unistavad mõlemad meistritiitlist ja neid lahutab vaid üks punkt. Milliseks jääb seis pühapäeva järel?


Juventus vs. Inter

Pühapäev 3. Aprill 2022
Algab: 21.45
Ülekanne: setantasports.com

Juventuse võit (2,85 @ Coolbet)

Kokku üle 2,5 värava (2,04 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Inter sai viimati võõrsil Juventusest jagu 2012. aastal
  • Juve on liigas 16 mängu järjest kaotuseta püsinud, võttes 11 võitu.
  • Interile on 2022. aastaga liigas tulnud kolm võitu, viis viiki ja kaks kaotust.

Inter on eespool ja omab eelist ka ühe vähem peetud mängu näol, aga meeskondade praegune seis vihjab tugevalt sellele, et hooaja lõpuks on seis vastupidine ja võimalik, et kõik vaatavad jälle Juventusele alt üles.

Vanal Daamil oli päris vaevaline hooaja alguse, aga novembri lõpus saadi asjad järku klappima ja kaotusetunne on vähemalt liigas täiesti ära unustatud. Vahepealsele ajale mahub küll veel Meistrite liigast välja pudenemine ja Interile lisaajaga superkarika kaotamine.

Nerazzurri jaoks tundus kõik veel imeline, kui Alexis Sanchez jaanuaris Juventuse vastu lisaaja viimasel minutil värav lõi, aga sealt algas järsku hirmus allakäik. Itaalia resultatiivseimal meeskonnal on tekkinud väravate löömisega probleem ja seljatagune ei taha ka puhtana püsida.

Vormikõvera muutus on viinud selleni, et kui Inter alles hiljuti sai nautida tabeliliidri staatust, siis nüüd ollakse esikohast kuue punkti kaugusel, Ja mis veel hullem – tipus on AC Milan.

Juventus tundub liidrikohast veel kaugel olevat, aga meeskonnal on hooaja lõpu kalender üsna soodne ja kui pühapäevasest matšist kolme punktiga ära tulla ning edaspidi jätkata samas vaimus, siis peaks olema Milani püüdmine täiesti reaalne.

Tiitlivõidu võimalused peaksid andma kodumeeskonnal tohutult motivatsiooni ja koondistepausi eelsest ajast võiks olla satsil ka kõva sisemine põlemine pärast seda, kui Villarreal neid Meistrite liigas häbistas.

Esimene panus – Juventuse võit. Interi hooaeg on hakanud kokku kukkuma, samal ajal kui Juventus on teinud suure tõusu ja kindlasti valmis veelgi suuremaks eduks. Tänavu on kaks derbit juba võitmata jäänud, aga viimane kolmene seeria jääb eelmise kümnendi algusesse.

Teine panus – Kokku üle 2,5 värava. Mõlema meeskonna viimase aja tulemused vihjavad sellele, et tuleb väikese skooriga mäng, aga Interil on võimas ründepotentsiaal ja Juve on seda pärast Dušan Vlahovici lisamist samuti kõvasti juurde saanud.

Meie valikud:

  • Juventuse võit (2,85 @ Coolbet)
  • Kokku üle 2,5 värava (2,04 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 142€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds