Juventus vs. Lazio ennustusvihjed

Itaalia kõrgliigas mängitakse esmaspäeval kohtumine, mis veel paar nädalat tagasi tundus terve hooaja üks tähtsamaid vastasseise Serie A-s. Seejärel suutis aga Lazio kaotada kolm kohtumist järjest ning langes tiitliheitlusest. Siiski saab öelda, et vastamisi lähevad kaks esineliku klubi.

Juventus vs. Lazio

Pühapäev 20. Juuli 2020
Algab: 22:45
Ülekanne: Setanta

Poolaeg/täisaeg – Juventus/Juventus (2.45 @ Coolbet)

Esimene poolaeg üle 1.5 värava (2.48 @ Coolbet)

• Sel hooajal on meeskonnad omavahel vastamisi läinud korra liigas ning ka superkarika finaalis. Mõlemal juhul võttis Lazio 3:1 võidu.
  • Juventus pole viimased viis kohtumist suutnud vastast nulli peale hoida ning nende kohtumiste jooksul on lastud vastastel skoorida lausa 11-l korral.
  • Lazio on viimase nelja vooru lõikes liiga üks kõige kehvemaid meeskondi, vähem punkte on teeninud vaid Spal.

Tabeliseis Itaalia kõrgliigas viis vooru enne hooaja lõppu liiga pingeline ei ole. Juventuse edu lähimate jälitajate ees on üsna turvaline ning Serie A viimase kümnendi valitseja on võtmas järjekordset tiitlit. Lazio on kohutava juulikuu tõttu langenud tabelis neljandaks, kuid õnnestumiste korral on täiesti reaalne võimalus tõusta teiseks ja lõpetada hooaeg hõbemedaliga.

Kohtumise märksõna võiks olla hoopis “skooritiitel”. Just antud kohtumises lähevad vastamisi liiga resultatiivseimad mängijad ehk Ciro Immobile ja Cristiano Ronaldo. Kahte meest lahutab vaid üks löödud värav. Kui Ronaldo on peale liigapausi skoorinud seitsmel korral, siis Immobile on jala valgeks saanud vaid kahel korral.

Üllataval kombel on Lazio sel hooajal Juventuse jaoks väga ebamugavaks vastaseks osutunud. Kahel korral on tänavu kohtutud ning mõlemal korral on peale jäänud Inzaghi hoolealused.

Esimene panus – poolaeg/täisaeg – Juventus/Juventus.  Veebruari Lazio ja juuli Lazio on kaks täiesti erinevat meeskonda. Viimased tulemused kõnelevad enda eest, et meeskond on tahtlikult või rohkete pettumuste tulemusena juba käigu välja võtnud ja see hooaeg lihtsalt kulgetakse kuidagi lõpuni.

Lisaks ei saa alahinnata Ronaldo fenomeni. Eelmises voorus ei suutnud Portugali superstaar küll skoorida, kuid ajalugu on näidanud, et viis korda maailma parimaks valitud jalgpallur lööbki väravaid suurtemates mängudes.

Viimaks valmistavad Laziole peavalu mitmed vigastused ning Juventuse vastu ei õnnestu kindlasti tugevaimas koosseisus platsile joosta.

Eeldused Juventuse väga kindlaks võiduks on üle keskmise head.

Teine panus – esimene poolaeg üle 1.5 värava. Juventuse kõigis viimases kuues kohtumises on löödud vähemalt neli väravat. Kahes neist sai näha kokku lausa kuus väravat. Pole ühtegi põhjust, miks peaks resultatiivsete kohtumiste seeria lõppema. Selgelt on näha, et kaitses on võrreldes hooaja algusega kõvasti tagasi antud ning kogu meeskonnaga lülitutakse julgemalt rünnakule.

Vaadates Lazio kohtumisi, siis lausa viimases 16-s võõrsil kohtumises on juba enne poolajapausi väravat nähtud. Selles näitajas ollakse liiga teine meeskond. Viimases viies omavahelises kohtumises on väravaid nähtud mõlemal poolajal.

Täpne skooriennustus: Juventus 3-1 Lazio

• Poolaeg/täisaeg – Juventus/Juventus (2.45 @ Coolbet)
  • Esimene poolaeg üle 1.5 värava (2.48 @ Coolbet)
  • Täpne skoor 3:1 (13.00 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 49€.