Jalgpalliklubide MM-i finaali Ennustusvihjed

Jalgpalliklubide MM-i finaali on jõudnud Müncheni Bayern ja Tigres UANL. Kas tituleeritud Bayern toob tiitli Euroopasse või suudab Mehhiko meeskond üllatada?

Müncheni Bayern vs. Tigres UANL

Neljapäev 11. Veebruar 2021
Algab: 20:00
Ülekanne: ETV 2

Mõlemad meeskonnad ei skoori (1.82 @ Coolbet)

Esimene poolaeg viik (2.84 @ Coolbet)

• Viimasel seitsmel aastal on turniiri võitnud Euroopa meeskond.
  • Viimase nelja aasta jooksul on finaal läinud kahel korral lisaajale.
  • Bayern on kaheksa kohtumist järjest löönud värava juba esimesel poolajal.

Mis meeskond on Tigres UANL? Tegemist on Mehhiko klubiga. Pääsu MM-ile tagasid nad läbi Põhja-Ameerika Meistrite liiga võidu. Turniiri alustati veerandfinaalist, kus alistati 2:1 Lõuna-Korea meeskond, poolfinaalis tagas võidu Brasiilia meeskonna Palmeirase vastu penalti.

Kuigi tegemist on Põhja-Ameerika meeskonnaga, siis pool põhikoosseisust koosneb Lõuna-Ameerika riikide jalgpalluritest – Kolumbiast, Brasiiliast, Argentinast ja Uruguayst. Lisaks ka üks eurooplane ehk Andre-Pierre Gignac, kes on karjääri esimeses pooles kuulunud ka Prantsusmaa koondisesse ja oli hooajal 2008-09 Prantsusmaa kõrgliiga kõige resultatiivsem mängija.

Müncheni Bayern alistas poolfinaalis Al Ahly meeskonna 2:0. Oli näha, et peale reisimist ja keskkonnavahetust ei olnud äärmiselt agressiivse vastase vastu kerge mängida. Oldi küll väljakul parem meeskond, kuid raisati mitu head olukorda ning üleüldine kehakeel väljakul oli pigem “mängime selle kohtumise kuidagi ära ja läheme juba finaali”.

Kui vaadata varasemaid finaale, kus Euroopa meeskonnad on läinud vastamisi Ameerika meeskondadega, siis on need olnud küllaltki tasavägised. Möödunud aastal vajas Liverpool Flamengo vastu lisaaega ning enne seda alistas Real Madrid 1:0 Gremio. Ehk võib-olla on üldsuse jaoks Ameerika klubide mängijad tundmatumad, kuid tegemist ei ole kindlasti ka mingite mahlamütsidega.

Esimene panus – mõlemad meeskonnad ei skoori. Kui Ameerika tugevamad meeskonnad on üldjuhul kaitses päris asjalikud kärbsed, siis enda rünnakutel tekib neil Euroopa meeskondade kaitse vastu probleeme ja ohtlikud olukorrad väga rasked tekkima. Seega arvame, et Bayern tõenäoliselt skoorib ja rohkem kui ühel korral, aga Tigresele väravat ei ennustaks.

Poolfinaalis suudeti Palmeirase vastu 2-3 väga ohtliku olukorda tekitada, kuid mõistagi on nüüd vastas veelgi tugevam Bayern. Jalgpallis eelnevaid kohtumisi vaadates ja selle järgi järgnevate mängude kulgu ennustada ei ole alati kõige õigem, kuid pigem Tigres jääb nulli peale, kui lööb värava.

Teine panus – esimene poolaeg viik. Väga riskantne panus, kuid läheme selle peale välja, et Tigres tuleb kohtumisele ülimotiveeritult ja agressiivselt ning Bayern ei suuda sellega esimesel poolajal veel täielikult kohaneda. Samuti tuleb loota, et Bayern ei löö pool-võimalusi väravateks ära. Ennustame, et Tigres suudab esimesel poolajal  kaitses ära seista.

Lõppskoori ennustuseks oleks 2:0 või 3:0.

• Mõlemad meeskonnad ei skoori (1.82 @ Coolbet)
  • Esimene poolaeg viik (2.84 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 56€!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama