Jälgi meid

Ennustusvihjed

Jaapan vs. Hispaania ennustusvihjed

Meeste jalgpalliturniiril on Tokyos sõelale jäänud neli meeskonda ning nende seas on ka spordipeo võõrustaja Jaapan. Kas väga visalt esinenud Sinine Samurai suudab end Hispaania vastu finaali murda?


Jaapan vs. Hispaania

Teisipäev 3. August 2021
Algab: 14.00
Ülekanne: Eurosport 2

Mõlemad ei löö väravat (1,82 @ Coolbet)

Avapoolaeg lõppeb viigiga (2,00 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Meeskonnad kohtusid vahetult enne olümpia algust ning mängisid välja 1:1 viigi.
  • Jaapan on endale turniiril lasknud vaid ühe värava.
  • Nelja mängu peale on hispaanlased teeninud ainult ühe normaalajaga tulnud võidu.

Jaapan on jäljendamas 2012. aastal Londonis näidatut, kui meeskond samuti poolfinaali murdis. Tookord lõppesid asjad küll väga hapult, sest finaali edasi ei jõutud ning pronksimäng läks Lõuna-Korea vastu ka aia taha.

Hajime Moriyasu hoolealused on oma edu rajanud väga tugevale kaitsemängule. Mehhiklane Roberto Alvarado on ainus mängija, kes jaapanlaste võrku sahistanud.

Võõrustajariik oli ainus meeskond, kes alagrupiturniiri täiseduga läbis. Veerandfinaalis alistati veel 0:0 viigi järel penaltitega Uus-Meremaa.

Hispaania teekond poolfinaali on olnud hoopis käänulisem. Ühtegi kaotust pole seni veel tulnud, aga alagrupis sai meeskond jagu vaid Austraaliast. Veerandfinaali 5:2 võit Elevandiluuranniku üle näib muljetavaldavana, aga see suudeti võtta alles lisaajaga.

Võib öelda, et olümpiakoondist on vaevamas sama häda, mis oli hispaanlastel kallal tänavuste Euroopa meistrivõistluste ajal. Ründevõimekust on küll palju, aga väravad ei taha kuidagi tulla. Alagrupiturniiril suudeti sepistada vaid kaks tabamust.

Esimene panus – Mõlemad ei löö väravat. Kõik vihjab mängus sellele, et siin palju väravaid ei sünni ja lõpuks võib võiduks ainult ühest piisata. Mõlemal on kaitsenumbrid head olnud, mis tähendab, et ette pääsedes kindlasti osatakse seisu hoida.

Teine panus – Avapoolaeg lõppeb viigiga. Arvatavasti tuleb tõeline kassi-hiire mäng, kus kumbki ei taha eksida ja võib eeldada, et esimene poolaeg jääb päris sündmustevaeseks. Seejuures ongi kõik Hispaania mängud seni lõppenud nii, et 45 minuti järel on tablool viigiseis.

Meie valikud:

  • Mõlemad ei löö väravat (1,82 @ Coolbet)
  • Avapoolaeg lõppev viigiga (2,00 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 91€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds