Inglismaa vs Saksamaa ennustusvihjed

Naiste Euroopa meistrivõistlustel on jäänud mängida kõigest üks mäng. Kas Euroopa meistriks tuleb taaskord Saksamaa või suudavad esmakordselt tiitli võita hoopis võõrustajad Inglismaalt?

Inglismaa vs Saksamaa

Pühapäev, 31. juuli 2022
Algab: 19.00
Ülekanne: ETV2

Inglismaa tuleb meistriks (1,80 @ Coolbet)

Mõlemad koondised skoorivad (1,93 @ Coolbet)

• Inglismaa pole kaotanud 19 mängu järjest.
  • Inglismaa parim tulemus EM-ilt on teine koht (1984 ja 2009).
  • Saksamaa koondis on Euroopa meistriks tulnud kaheksa korda.

Alles aasta tagasi Inglismaa koondise juhtimise üle võtnud Sarina Wiegman on teinud koondisega suurepärast tööd ja kodusel EM-il ollakse ajaloo esimesest meistritiitlist vaid ühe võidu kaugusel.

Turniiri alustati tagasihoidliku 1-0 viigiga Austria üle, kuid sellele järgnesid jõudemonstratsioonid Norra ja Põhja-Iirimaa üle, kus lõppskoorideks jäi vastavalt 8-0 ja 5-0.

Veerandfinaal Hispaania vastu kulges palju pingelisemalt, sest Esther Gonzalez viis Hispaania juhtima ja mängu lõpuni oli jäänud alla kümne minuti, kui Ella Toone mänguseisu viigistas. Lisaajal tagas Inglismaale võidu Georgia Stanway suurepärane kauglöök.

Poolfinaal Rootsi vastu kulges näiliselt kergemana, sest lõpuks võideti 4-0, kuid poolajaks oli veel seis 1-0. Teisel poolajal murti rootslannade vastupanu lõplikult ja tasuks koht finaalis.

Saksamaa on Euroopa naistejalgpalli absoluutne valitseja, sest kokku on nende nimel kaheksa meistritiitlit ja üheksas ei puurgi samuti enam kaugel olla.

Alagruppi alustasid sakslannad 4-0 võiduga Taani üle ja järgmises voorus saadud 2-0 võiduga kindlustati juba esikoht alagrupis. Sellele vaatamata võeti ka kolmandat vooru tõsiselt ja Soome alistati 3-0.

Veerandfinaalis ootas Saksamaad ees Austria ja Lina Magulli värav andis neile üheväravalise edu, kuid järgmist väravat tuli oodata pikalt. Alles 90. minutil suurendas Alexandra Popp sakslannade eduseisu ja kindlustas võiduga pääsme poolfinaali.

Saksamaa järgmine vastane oli Prantsusmaa, kes tõotas olla Saksamaa kõige tugevam vastane senise turniiri jooksul ja väga tasavägise mänguga oligi tegemist. Skoori avasid sakslannad, kuid neli minutit hiljem oli taas viik majas. Lõppsõna jäi siiski Saksamaale ja Alexandra Poppile, kelle värav tõi Saksamaale 2-1 võidu.

Esimene panus – Inglismaa tuleb meistriks. Ajaloo põhjal tuleks anda eelise Saksamaale, kuid käesoleva turniiri kõige säravam koondis on olnud selgelt Inglismaa, mis on löönud 20 väravat ja endale lasknud lüüa kõigest ühe. Samuti on neil täismaja Wembley staadioni toetus.

Teine panus – Mõlemad koondised skoorivad. Mõlemad koondised on väga kõrgetasemelised ja just oma ründevõimekuse poolt. Inglannad on lasknud endale lüüa kõigest ühe värava, kuid sakslannad panevad nende kaitse proovile rohkem kui ükski teine koondis selle turniiri jooksul.

• Inglismaa tuleb meistriks (1,80 @ Coolbet)
  • Mõlemad koondised skoorivad (1,93 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 90€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.