Jälgi meid

Ennustusvihjed

Inglismaa Premier League´i hooaja teise poole ennustusvihjed

Jalgpalli MM annab teatepulga tagasi klubijalgpallile. Inglismaa kõrgliigas jätkuvad mängud juba 26. detsembril. Sobiv aeg on teha vahekokkuvõtteid ja ennustusi. Kes siis ikkagi meistriks tuleb? Kes langeb liigast välja?


Premier League hooaja teine pool

26. detember – 28. mai

Ülekanded: Viaplay

Londoni Arsenal tuleb meistriks (3.50 @ Coolbet)

Southampton langeb liigast välja (2.60 @ Coolbet)

 

 

PANUSTA SIIN


Inglismaa kõrgliigas on meeskondadel mängitud 14-15 kohtumist ehk kõigil on jäänud veel umbes 20 kohtumist. Tabeliseis eesotsas on päris intrigeeriv, kui kõrgeimalt kohalt leiab tavapäraste valitsejate asemel hoopis Londoni Arsenali.

Kuigi mängitud on alla poolte kohtumiste, siis tahaks juba öelda, et tiitli eest heitlevad tänavu Arsenal ja Manchester City. Õigemini City on päris kindel favoriit ja Arsenal ainus, kes võib veel kaarte segada.

Manchester City koosseis on tavapäraselt kogu liiga peale kõige tummisem ning Haaland on terve MM-i jooksul saanud puhata ning treenida, et jätkata suurepärast skoorimist ja ületada veel mõni rekord.

Londoni klubi õnnetuseks sai MM-il vigastada nende põhiründaja Gabriel Jesus ning see on meeskonnale karm tagasilöök. Jesus ei ole küll liiga palju väravaid see hooaeg löönud, kuid seob hästi mängu ning teeb ründaja kohta äärmiselt palju kaitsetööd.

Kumb meeskond väljub heitlusest võidukalt? Tahaks öelda, et Manchester City võtab ikka oma, kuid samas jalgpallijumalale meeldib meid vahel üllatada ja seega ennustame, et Londoni Arsenal tuleb Inglismaa meistriks!

Tabeli tagumises pooles on paljud klubid, keda enne hooaega sinna ka ennustati. Kõige põletavam küsimus, et kes siis ikkagi selle hooajaga liigast välja kukuvad?

Kuigi hetkel on viimasel positsioonil Wolverhampton, siis tahaks uskuda, et hooaja lõpuks rabelevad nad viimase kolme seast välja. Tõid kõrge tasemega treeneri ning on statistiliselt selgelt paremad, kui peegeldab tabelikoht.

Veel tahaks ennustada, et Bournemouthil saab olema väga raske praegust positsiooni hoida ja tõenäoliselt hakatakse samuti relegatsiooniga flirtima.

Kui ennustada kolme viimast meeskonda, siis need oleksid Southampton, Nottingham ja Bournemouth. Napilt pääseks Everton.

Parima koefitsiendi meie väljalangejate seast annaks Southampton(2.60). Kui teised tagumise otsa meeskonnad on vähemalt koduväljakul suutnud midagi korda saata, siis Southampton on hetkel terve liiga peale kõige kehvem kodumeeskond.

Lisaks sellele vahetati hiljuti välja senine peatreener Ralph Hasenhuttl ja tema asendajaks määrati Nathan Jones, kes ei tundu just parim valik meeskonda mudast välja aitama.

Meie valikud:

  • Londoni Arsenal tuleb meistriks (3.50 @ Coolbet)
  • Southampton langeb liigast välja (2.60 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 175€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds