Jälgi meid

Ennustusvihjed

Fulham vs. Burnley ennustusvihjed

Premier League’is lõppeb esmaspäeval 35. voor Fulhami jaoks eluliselt tähtsa matšiga. Kodune kohtumine Burnleyga on Scott Parkeri meeskonna jaoks viimane õlekõrs – võites on võimalik veel liigasse püsima jääda, aga kui kolme punkti ei tule, siis on selleks korraks kogu moos.


Fulham vs. Burnley

Esmaspäev 10. Mai 2021
Algab: 22:00
Ülekanne: TV3 Sport

Avapoolaeg lõppeb viigiga (2.18 @ Coolbet)

Kokku alla 2.5 värava (1.85 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Tänavu on juba kaks korda kohtutud: liigas mängiti 1:1, karikasarjas võitis Burnley 3:0.
  • Fulham on Burnley vastu viimasest üheksast kodusest liigamängust võitnud kaheksa.
  • Burnley on viimase viie vooru peale saanud neli kaotust.

Parkeri hoolealused olid päästerõngast juba kinni haaranud, kui märtsi alguses löödi Anfieldil Liverpool uppi 1:0, aga sealt edasi on üks kaotust teist taga ajanud ja nende vahele on mahtunud vaid üks viik Arsenaliga.

Meeskonnal oli kohutav hooaja algus, kuid detsembri keskpaigast kuni märtsi teise nädalani mängiti nii, et 17 vooru peale tuli vaid neli kaotust. Ent seeriasse sattusid sisse ka vaid üksikud võidud, mis ongi Londoni klubi praegusesse seisu jätnud – üheksapunktiline vahe Burnley ja ellujäämisega.

Võit esmaspäeval võib isegi asjatuks osutuda, sest Burnleyle jääb veel kolm mängu oma positsiooni kaitsmiseks. Sean Dyche’i meeskond loodab endale välja teenida viienda järjestikuse Premier League’i hooaja.

Käredahäälne peatreener on varasemalt mitmeid kordi olnud keerulises seisus, aga alati oma meeskonna sealt välja tüürinud. Tal on kogemusi tohutult rohkem kui Parkeril, kelle mängufilosoofia on jätnud sümpaatse mulje, aga ainult selle pealt võidud ei tule.

Esimene panus – Avapoolaeg lõppeb viigiga. Burnley on tuntud oma tagasihoidlike alguste poolt ja Fulhamile pole samuti esimesed poolajad väga hästi istunud – kogu hooaja peale on löödud vaid 12 avapoolaja väravat. Mängust peaks tulema paras nugadel kõndimine, kus ükski pool ei taha eksida, sest kaotus oleks topeltvalus kohtumises, kus mängid oma tabelinaabriga.

Teine panus – Kokku alla 2.5 värava. Fulham harrastab ründavat jalgpalli, aga kogu hooaja peale on saanud ainult 25 väravat, millest vähem suutnud vaid liiga punane latern Sheffield United (18). Burnleyl on edurivis läinud vaid veidikene paremini – 31 väravat.

Meie valikud:

  • Avapoolaeg lõppeb viigiga (2.18 @ Coolbet)
  • Kokku alla 2.5 värava (1.85 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 109€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds