Jälgi meid

Ennustusvihjed

Egiptus vs. Maroko ennustusvihjed

Aafrika Rahvuste karika kõigi aegade edukaim meeskond Egiptus on tänavu otsimas oma kaheksandat võitu ja järjekordne takistus teel selleni on Maroko koondis. Kumb lunastab pääsu poolfinaalidesse?


Egiptus vs. Maroko

Pühapäev 30. Jaanuar 2022
Algab: 17.00
Ülekanne: viaplay.ee

Maroko võit (2,75 @ Coolbet)

Kokku alla 3,5 hoiatuskaardi (2,06 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Egiptlased on selles vastasseisus 29 matšiga saanud ainult kaks võitu, Marokol on neid 14.
  • Egiptus on viimasest kaheksast Rahvuste karika kohtumisest kuus nullimängu saanud.
  • Maroko on 20 mängu järjest kaotuseta, võites seeria jooksul 18 mängu.

Maroko ei ole alates 2019. aasta oktoobrist mitte ühtegi matši kaotanud ja tugev ning ühtlane koosseis teeb nad favoriitideks, aga Egiptusel on Mo Salah ja sellist luksust omades võiksid olla head võimalused võidutseda mistahes kohtumises.

Liverpooli äss on seni turniiril Egiptusele kaks võitu toonud, kui tema värav jäi ainsaks kohtumises Guinea-Bissauga ja kui ta realiseeris kaheksandikfinaalis Elevandiluuranniku vastu otsustava penalti.

Salah korraldab asjad ära rünnakul ja teised on väga hästi hoolitsenud kaitsemängu eest. Vaaraod lähevad veerandfinaalile vastu kolme järjestikuse nullimängu pealt.

Maroko teekond on olnud veidi keerukam ja mõlemas oma viimases kahes kohtumises on meeskond pidanud kaotusseisust välja tulema. Viimases alagrupiturniiri mängus Gaboniga oli seda vaja teha isegi kaks korda ja lõpuks võiduni ei jõutudki. Kaheksandikfinaalis tahtis omakorda Malawi nende vastu üllatuspommi lõhata, aga see jäi siiski olemata.

Atlase lõvide üks parimatest mängijatest Hakim Ziyech on turniirilt eemale jäänud, aga satsis on endiselt mitmeid tippliigade mehi ja palju kvaliteeti. Medalimängudele mitte jõudmine oleks sellele pundile kindlasti tohutu pettumus.

Esimene panus – Maroko võit. Meeskond on ka Ziyechita väga tugev ja tulemused räägivad enda eest – üle kahe aasta kaotuseta püsimine ei ole naljanumber. Peaaegu kõik oma kohtumistest on sel perioodil ka võidetud ja riietusruumis peaks praegu valitsema väga ülev meeleolu.

Teine panus – Kokku alla 3,5 hoiatuskaardi. Kaartide numbrid on mõlema puhul seni jäänud tagasihoidlikuks. Maroko on nelja mängu peale saanud neli hoiatuskaarti ja olles kolme kollasega piirdunud, on Egiptusel keskmine arv isegi vähem kui üks mängu peale.

Meie valikud:

  • Maroko võit (2,75 @ Coolbet)
  • Kokku alla 3,5 hoiatuskaardi (2,06 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 137€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds