Eesti vs Kreeka ennustusvihjed

Eesti koondisel on EM-il jäänud mängida veel üks kohtumine, kui vastamisi minnakse Giannis Antetokounmpo poolt juhitava Kreeka koondisega. Kas eestlased suudavad kreeklasi üllatada või võtavad kreeklased alagrupiturniiri lõpetuseks rutiinse võidu?

Eesti vs Kreeka

Neljapäev, 8. september 2022
Algab: 18.00
Ülekanne: TV6

Eesti võidab (10,50 @ Coolbet)

Eesti punktide arv üle 72.5 (1.98 @ Coolbet)

• Kreeka koondis on nelja mänguga visanud 366 punkti ligikaudu 92 punkti mängus, mis on C-alagrupi parim tulemus.
  • Eesti koondis on nelja mänguga lasknud endale visata 292 punkti ehk 73 punkti mängus, mis on C-alagrupi parim tulemus.
  • Eesti koondise parimad punktiviskajad on olnud Maik-Kalev Kotsar (13.8 punkti mängus), Henri Drell (10.8 punkt) ja Kerr Kriisa (10.5 punkti).

Eesti koondis alustas EM-i C-alagruppi võõrustava Itaalia vastu. Avaveerandil püsiti mängus, kuid teise veerandja võitis Itaalia 16 punktiga ja sellega oli mäng sisuliselt otsustatud. Eestlaste parim oli avamängus noor mängujuht Kerr Kriisa, kes viskas 20 punkti ja andis kuus resultatiivset söötu.

Järgnes ülioluline kohtumine Ukrainaga. Eesti koondis alustas hästi ja terve kohtumine möödus eestlaste domineerimise all, kuid ukrainlased ei lasknud kordagi vahet väga suureks. Lõpuminutitel oli kindlam juba Ukraina ja Eesti koondisel oli võimalik viimase rünnakuga võit endale võtta, kuid Kullamäe keeruline vise ei tabanud.

Edasi tuli vastaseks tugev Horvaatia koondis, keda oli vaja kindlasti võita, et säilitada lootus alagrupist edasipääsuks. Eesti koondis mängis horvaatidega kui võrdne võrdsega, kuid paraku olid lõpuminutitel taas vastased enesekindlamad ja täpsemad. Eestlastel oli võimalus mäng enda kasuks pöörata, aga kahjuks otustavatel hetkedel eestlaste visked ei tabanud.

Neljandana kohtuti C-alagrupi kõige nõrgema võistkonna ehk Suurbritanniaga ja võeti kindel 94-62 võit. Poolajaks juhiti juba 13 punktiga ja teisel poolajal suurendati vahet veelgi. Head vormi näitas taaskord Henri Drell, kes kogus võistkonna parimana 20 punkti.

Edasipääsuks lootust eestlastel enam pole ja viimane kohtumine turniiri ühe favoriidi Kreekaga ei otsustada enam midagi. Kindlasti võetakse mängu tõsiselt, sest NBA superstaari Giannise poolt juhitava Kreeka koondise vastu just väga tihti ei õnnestu mängida.

Kreeka koondis on mänginud muljetavaldavalt ja võitnud kõik senised neli mängu. Avakohtumine Horvaatia vastu ja ka järgmine Itaalia vastu kulgesid tasavägiselt, kuid otsustavatel hetkedel olid kreeklased kindlamad. Järgnes kohtumine Suurbritanniaga, kus anti Giannis Antetokounmpole puhkust, kuid vaatamata sellele võeti kindel võit. Viimati kohtuti Ukrainaga, mis NBA superstaari 41 punkti toel võideti tänu tugevale kolmandale veerandile.

Esimene panus – Eesti võidab. Kreeka on C-alagrupi võidu endale juba kindlustanud ning ilmselt saab Giannis Antetokounmpo taas puhata. Kindlasti sooviks eestlased ennast tema vastu proovile panna, kuid tema puudumine ja juba kindlustatud esikoht võivad anda eestlastele võimaluse üks üllatus korraldada.

Teine panus – Eesti punktide arv üle 72.5. Viimases kohtumises on kõigil eestlastel midagi tõestada, kuid samas saavad pingevabalt mängida ja peale uhada. Eesti mängijatel viskekätt jagub ja sellises pingevabamas mängus võiksid kolmesed päris hästi tabada.

• Eesti võidab (10,50 @ Coolbet)
  • Eesti punktide arv üle 72.5 (1.98 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 525€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.