Sel nädalavahetusel leiab tippliigades aset mitmeid gigantide heitlusi. Üheks neist on Saksamaa suurte lahing, kus vastamisi lähevad võrdsete punktidega esikohta jagavad Dortmund ja Bayern. Kas kõikvõimas Bayern võtab oma või suudab Dortmund vastu hakata?

Esimene poolaeg üle 1.5 värava (1.94 @ Coolbet)

Dortmundi Borussia või viik (2.02 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN

Statistikanurk:

• Viimasest viiest omavahelisest kohtumisest on Müncheni Bayern võitnud kolm ja Dortmundi Borussia kaks kohtumist.
  • Dortmund on Bundesligas kuue kohtumisega lasknud endale lüüa vaid 2 väravat, mis on liiga parim näitaja.
  • Rünnakul ei saa keegi vastu Bayernile. Kuus kohtumist ja 23 väravat. Paremuselt järgmisena liigas Dortmundil 13 väravat kirjas.

Mõlemal meeskonnal on tabelis viis võitu ja üks kaotus. Kui Müncheni Bayerni puhul on muljetavaldav resultatiivsus(keskmiselt 4 väravat mängu kohta), siis Dortmund saab uhkustada kaitsega. Senise kolme kodukohtumise jooksul on nad löönud kümme vastuseta väravat ja kokku on kuue vooru jooksul tehtud lausa viis nullimängu. Ainsana ongi Dortmundile tänavu väravaid suutnud lüüa Augsburg.

Bayerni osalusega kohtumistes on tänavu löödud keskmiselt ulmelised 5.5 väravat. Üldiselt kehtib reegel, et vahet pole palju neile lüüakse, nad löövad lõpuks ikka rohkem. Vaid üks libastumine on hooaja jooksul olnud, kui Hoffenheimile kaotati lausa 1:4.

Nädala sees pallisid klubid Meistrite liigas. Dortmund alistas esimese poolaja väravate toel 3:0 Brügge ja Müncheni Bayern endale omaselt suure skooriga 6:2 Salzburgi.

Bundesliga ametliku kodulehe andmetel jäävad Dortmundi poolelt eemale Schmelzer ja Zagadou. Bayerni poolelt omakorda Davies, Nianzou ja Zirkzee. Süle saatus on hetkel veel küsimärgi all.

Esimene panus – esimene poolaeg üle 1.5 värava. Müncheni Bayernil on viimase 27 matši jooksul olnud vaid üks kohtumine, kus esimesel poolajal ei nähtud mitte ühtegi väravat. Võib arvata, et ka selles kohtumises läheb juba esimesel kolmveerandtunnil paugutamiseks.

Kui meeskonnad enne hooaega superkarika raames kohtusid, siis löödi esimesel poolajal lausa kolm väravat. Arvestades mõlema meeskonna ründevõimekust ja nii mõnegi kaitseliini mängija puudumist, siis on head eeldused resultatiivseks kohtumiseks.

Hea panus võiks olla ka valik, et rohkem väravaid lüüakse just esimesel poolajal. Antud valikule võitev panus tooks raha tagasi enam kui kolmekordselt.

Teine panus – Dortmundi Borussia või viik. Kui vaadata viimaseid omavahelisi kohtumisi, mis on toimunud Dortmundi koduväljakul, siis on nad Bayernile väga tugevalt vastu saanud. Viimati kaotati vaid 0:1 ja enne seda võideti 3:2. Ka superkarika finaalis oldi viigile päris lähedal.

Kui analüüsida Bayerni viimast Meistrite liiga kohtumist Salzburgi vastu, siis võideti küll 6:2, kuid veel 75. minutil oli seis 2:2 ja nagu ka kommentaatorid mainisid, siis Bayern ei ole midagi nii veenev.

Bayernil on küll pingilt tuua rohkem käike, kuid Dortmundi põhitegijate hea esituse korral ootaks väga tasavägist kohtumist.

Ennustame lõppseisuks 2:2 viiki.

Meie valikud:

• Esimene poolaeg üle 1.5 värava (1.94 @ Coolbet)
  • Dortmundi Borussia või viik (2.02 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 39€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama