Denver Nuggets vs. Golden State Warriors ennustusvihjed

Põnevas NBA play-off paaris Denver Nuggets-Golden State Warriors on asjad ootamatult ühepoolseks kujunenud ja juba seeria neljandas mängus võib edasipääseja selguda. Kas Warriors viib töö pühapäeval lõpule või suudab siiski Nuggets veel elupäevi juurde võidelda?

Denver vs. Golden State

Pühapäev 24. Aprill 2022
Algab: 22.30
Ülekanne: TV3 Sport

Denveri võit (2,53 @ Coolbet)

N. Jokic üle 28,5 punkti ja üle 12,5 lauapalli (2,20 @ Coolbet)

• Põhiturniiril jäi nende meeskondade duellis 3:1 peale Denver.
  • Denver on viimase viie kodumängu peale kaotanud lausa neli.
  • Golden State teenis põhihooajal võõrsilt 22 võitu ja 19 kaotust.

Enne mängude algust lisas sellele paarile veel intriigi tõsiasi, et Stephen Curry lõpetas põhihooaja vigastusega ega saanud play-offi alguseks täielikult terveks, aga Warriors on jalutanud 3:0 eduseisuni isegi nii, et nende liider teenib minuteid pingi pealt.

Esimese kahe mängu peale tegi Curry kaasa vaid 45 minutit ja kogus ikka kokku 50 punkti. Kolmandas lahingus lasti tal juba üle 30 minuti mängida ja kas Denveril üldse mingisugustki võimalust jääb, kui Curry tagasi täie tervise juures ja paneb korralikud algviisiklase minutid?

Nuggetsit üritab vedada loomulikult Nikola Jokic ja kolmandas kohtumises tegi ta 37 punkti ja 18 lauapalliga suurepärase esituse, aga viiepunktilisest kaotusest see ei päästnud. Eelmise aasta MVP-l on vaja kaaslastelt rohkem tuge.

Denver peab ka kaitses saama asjad palju paremini paika. Nii ongi väga raske võita, kui endale lubad panna 122,3 punkti mängus. Põhihooajal oli meeskond kaitse poole pealt liiga keskmike seas ja oma taset välja mängides peaks see seeria olema selgelt tasavägisem.

Curryt ei saa nagunii kinni, aga Michael Malone peab leidma viisi, kuidas vähemalt teisi Warriorsi kahureid kontrolli all hoida. Kolmandas mängus viskasid Curry, Klay Thompson ja Jordan Poole kõik üle 25 punkti. Sama asja kordumist ei tohi lubada.

Esimene panus – Denveri võit. Meeskond on alla oma võimete seni mänginud ja väga raske on uskuda, et sedavõrd hea sats ühe seeria nulliga pähe saab. Eelmine mäng läks käest alles viimase veerandiga ja loodetavasti tehakse sellest õiged järeldused.

Teine panus – N. Jokic üle 28,5 punkti ja üle 12,5 lauapalli. Jokic sai ennast kolmandas mängus korralikult käima ja temaga olid tegelikult Warriorsil väga tõsised probleemid ka põhiturniiril, kui serblane kogus nelja mängu peale keskmiselt 28 punkti, 15,8 lauapalli ja 8,8 söötu. Pühapäeval saab ta ka kindlasti võimaluse panna võimas statistika kokku, kuna tegu ellujäämismänguga ja talle koguneb arvatavasti suur arv mänguminuteid.

• Denveri võit (2,53 @ Coolbet)
  • N. Jokic üle 28,5 punkti ja üle 12,5 lauapalli (2,10 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 102€!