Jälgi meid

Ennustusvihjed

Conor McGregor vs. Donald Cerrone eelvaade

Conor McGregor teeb lõpuks kauaoodatud tagasituleku. See saab olema iirlase esimene matš 15 kuu jooksul peale seda, kui ta sai valusa kaotuse Khabib Nurmagomedovilt. Vastaseks saab McGregoril olema Donald Cerrone, kes on endine professionaalne kickpoksija ja hoiab hetkel UFC kergkaalu rankingus viiendat kohta.


Conor McGregor vs. Donald Cerrone

Pühapäev 19. Jaanuar 2020
Algab: täpsustamisel
Ülekanne: Eestis puudub

Conor McGregori võidukoefitsient on 1.31 @ Coolbet

Donal Cerrone võidukoefitsient on 3.45 @ Coolbet

PANUSTA SIIN


Arvestades asjaolu, et McGregori viimasest võistlusmatšist on möödas 15 kuud, võib iirlase vormi ennustamine olla tavapärasest raskem. Siiski annab taasühinemine treener John Kavanaghiga selgelt märki, et mees on võtnud asja tõsiselt ette ning tippvormis pole kahtlust liiga palju kahelda.

Nii McGregori kui ka Cerrone löögitäpsus on statistiliselt üsna võrdne. Tehniliselt on aga mõlema mehe stiil üsna erinev. McGregor valis oma viimastes võitudes üle Jose Aldo ja Eddie Alvareze peamiselt rusikaga rünnaku ning üritas vastaseid alistada madalate löökidega. Iirlane on väga agressiivne ning eelkõige keskendubki rünnakule.

Võrdluseks – Cerrone on kuulus oma Muay Thai-st mõjutatud stiiliga. See tähendab, et ta töötab oma vastase kallal ja otsib võimalusi löökideks pea piirkonda, mis on sageli väga jõhkrad. Kõik tema neli KO võitu on lõppenud just löögiga vastasele näkku. Stiil on kannatlikum ning natukene ettevaatlikum

Erinevad stiilid kajastuvad ka statistikas. Conor Mgregor on enda 21-st MMA võidust lausa 18 lõpetanud KO-ga. Cerrone sama näitaja on 36-st võidust 10 knockouti ehk palju madalam.

See kõik võiks tähendada, et Cerrone vajab tõelist õnnestumist, et üle elada McGregori rusikaterahe ning püsida võitluses piisavalt kaua, et leida ka endale võimalusi ründamiseks.

Üks eelis siiski Cerronel on ning selleks on vastase haardesse võtmine ning ta ei karda seda kasutada, kui selleks on võimalus. Keskmiselt teeb Cerrone 15 minuti jooksul keskmiselt 1.21 vastase pikali panekut McGregori 0.75 vastu.

McGregor teab, et tema tugevuseks on püsti võitlemine ning laseb ennast harva pikali panna – jällegi murekoht Cerrone´le.

Kokkuvõttes on väga selgeks favoriidiks McGregor ning tõenäoliselt suudab ta oma paremuse maksma panna juba matši esimeses pooles. Siiski, kui Cerrone peaks suutma ennast ime kombel edukalt kaitsta, võiksid ka tal matši teises pooles oma võimalused tekkida.

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse Cerrone võidule, pistad võidu korral tasku tervelt 69€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds