Jälgi meid

Ennustusvihjed

Chelsea vs. Manchester United ennustusvihjed

Manchester United jätkab tähtsate kohtumiste mängimist, kui laupäeval minnakse Inglismaa kõrgliigas vastamisi suure rivaali Londoni Chelseaga. Kumb meeskond nopib võidupunktid ja jätkab esinelikus?


Chelsea vs. Man.United

Laupäev, 22. oktoober 2022
Algab: 19:30
Ülekanne: Viaplay

Kokku üle 4.5 hoiatuskaardi (2.03 @ Coolbet)

Manchester Unitedi võit (3.52 @ Coolbet)

 

 

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Lausa viimased neli omavahelist kohtumist on kõik lõppenud viigiga.
  • Chelsea osalusega kohtumistes on tänavu keskmiselt löödud 2.5 väravat, Manu sama näitaja on täpselt 3.
  • Manu on võitnud liigas kõik kohtumised, kus pausile mindud eduseisus ja kaotanud kõik, kui pausile mindud kaotusseisus.

Londoni Chelsea tuleb kohtumisele 0:0 viigi pealt Brentfordi vastu. Mängu küll domineeriti ja omati ka häid võimalusi skoorimiseks, kuid Brentfordi kaitse suutis kuidagi vastu pidada.

Manchester United madistas omakorda loetud päevad tagasi Tottenham Hotspuriga ja tegi 2:0 võidumängus ühe hooaja parima esituse. Täielik domineerimine, kõrge intensiivsus ja tasuks kindel võit, mis oleks võinud isegi suurem olla.

Nüüd tuleb küsida, et mis hinnaga Manchester United selle võidu võttis? Kas suudetakse teist korda lühikese aja jooksul ennast jälle kokku võtta. Viimases kohtumises joosti meeskonnana kokku üle 114km, mis on väga kõrge näitaja. Ja see kohtumine leidis aset vaid kolm päeva tagasi. Igatahes hea momentum on loodud.

Huvitaval kombel on nende kahe meeskonna kõik viimased neli omavahelist kohtumist lõppenud viigilise tulemusega. Kas ka tänane kohtumine võiks viigiliselt lõppeda? Väga võimalik. Mõlemad meeskonnad on räsitud tihedast mängugraafikust ning viik oleks selline rahuldav tulemus, mis kummalegi meeskonnale liiga ebameeldiv ei oleks. Samas kindlasti kumbki treener enne kohtumist ei mõtle vähemast kui ainult võidust.

Esimene panus – kokku üle 4.5 hoiatuskaardi. Suur vastasseis, kus midagi kergelt ei anta. Mängus on palju. Tavaliselt kipuvad sellised kohtumised minema päris jõuliseks ja tihti toob see kaasa ka kergemat või suuremat sorti kaartidesaju.

Teine panus – Manchester Unitedi võit. Manu etteaste viimases kohtumises oli nii muljetavaldav, et lihtsalt peab nende momentumit usaldama. Päevad ei ole vennad ning kohtumine ei toimu Old Traffordil, kuid siiski eelistaks kahe meeskonna võrdluses just neid.

Meie valikud:

  • Kokku üle 4.5 hoiatuskaardi (2.03 @ Coolbet)
  • Manchester Unitedi võit (3.52 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 100€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds