Jälgi meid

Ennustusvihjed

Burkina Faso vs. Senegal ennustusvihjed

Aafrika Rahvuste karikaturniiril on asjad jõudnud lõpusirgele ja kolmapäeval jätkub võitlus poolfinaalidega. Neist esimeses kohtub suurüllataja Burkina Faso Senegaliga. Kas Sadio Mane & Co suudab muinasjutu ära rikkuda?


Burkina Faso vs. Senegal

Kolmapäev 2. Veebruar 2022
Algab: 21.00
Ülekanne: viaplay.ee

Enim väravaid 2. poolajal (2,38 @ Coolbet)

Senegali võit (1,86 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • 12 varasemat omavahelist kohtumist on tervelt seitse korda lõppenud viigiga.
  • Burkina Fasole on viimase 13 mängu peale kogunenud ainult üks kaotus.
  • Senegalile on viimase kuue mängu jooksul löödud vaid üks värav.

Burkina Faso on turniiril näidanud suurepärast kaitsemängu ja ise on rünnakul efektiivselt tegutsetud. Suurt mänguilu pole pakutud, aga see polegi tähtis, kui lõpuks õnnestub karikas endale haarata. Paari aasta pärast ei mäleta enam keegi, kuidas see tuli.

Senegal on oma hoovil samuti korralikult korda hoidnud. Veerandfinaalis Ekvatoriaal-Guinea vastu lasti endale lüüa turniiri esimene värav. Vastu pandi kolm tükki, nii et Mane ei jõudnudki ühegi tabamuseni ja tõsi see ka on, et Senegal on kaugel ühemehemeeskonnast.

Pundis on mitmeid tippliigade mehi ja eelmises ringis tuli täiendust ka, kui Watfordi Ismaila Sarr sai pärast pikka vigastuspausi jälle mängida. Ta tegi kohe resultatiivse comebacki, kui vormistas Ekvatoriaal-Guinea vastu lõppskoori.

Teranga lõvide pikk on lausa nii pikk, et alles paari aasta tagune võtmemängija Keita Balde saab vaevu platsile.

FIFA edetabeli järgi on tegu kohtumisega Aafrika parima ja kontinendi 11. meeskonna vahel. Burkina Faso on alles auti lükanud paremuselt neljanda Tuneesia. Kas veel üheks suureks skalbiks jagub neil jõudu?

Esimene panus – Enim väravaid 2. poolajal. Suures mängus saab olema pingeline õhkkond ja mõlemad meeskonnad teavad, et üks eksimus võib kogu mängu saatuse otsustada. Teisel poolajal hakkab väga tähtsat rolli mängima väsimus ja selle pealt peaks rohkem väravavõimalusi tulema.

Teine panus – Senegali võit. Tegu on palju tugevama meeskonnaga ja lõpuks peaks Senegal oma klassi peale suruma. Nende vastu on väga raske skoorida ja neil endil on samal ajal terve sats täis mehi, kes suutelised iga hetk mängu ära otsustama.

Meie valikud:

  • Enim väravaid 2. poolajal (2,38 @ Coolbet)
  • Senegali võit (1,86 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 119€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds