Jälgi meid

Ennustusvihjed

Brighton vs Manchester United Ennustusvihjed

Teisipäevane ainuke Inglismaa Kõrgliigas aset leidev kohtumine toimub Birghtoni ning Manchester Unitedi vahel. Kindlasti ei saa öelda, et tegemist pole olulise kohtumisega mõlema jaoks.

Brightonil hakkab küll liigasse püsimajäämine vaikselt kindlaks saama, kuid mitte miski pole veel 100%. Liigatabelis asutakse praegu 15. kohal ning väljalangemistsoon jääb 6 punkti kaugusel.

Manchester Unitedi eesmärgiks on ilmselgelt kindlustada endale järgmiseks aastaks Meistrite Liiga koht. Arvestades, et järgmisel hooajal saavad sinna Inglismaa Kõrgliigast lausa 5 parimat meeskonda, on kõik võimalused veel olemas.

Brighton vs Manchester United

Teisipäev 30. Juuni 2020
Algab: 22:15
Ülekanne: TV3 Sport

Valikud

  • Manchester United võidab ning mõlemad meeskonnad ei skoori (2.65 @ Coolbet)
  • Lõpptulemus: Manchester Unitedi 2-0 võit (8.00 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN

Statistikanurk:

  • Brighton on suutnud skoori teha 11 oma 15 kodus peetud kohtumises
  • Manchester United on võõrsil suutnud sel hooajal oma värava puutumatuna hoida vaid kahel korral
  • Punased Kuradid on võitnud 7 kohtumist viimasest 9 mängust

Meeskondade uudised

Brighton

Brighton võib oma Koroonapausi järgsete tulemustega kindlasti rahule jääda. Kodus alistati Arsenal 2-1 ning võõrsil mängiti Leicesteriga 0-0 viiki. Kusjuures oleksid Brightoni mehed võinud kohtumise vabalt ka võita, sest penaltipunktil oli ebatäpne nende ründaja Neil Maupay.

Vigastustega on võõrustajate poolt kimpus vaid José Izquierdo.

Manchester United

Ole Gunnar Solskjær`i hoolelaused on viimasel ajal olnud väga heas vormis. Viimases seitsmes mängus kaotusi tunnistatud ei ole ning alistatud on ka sellised supermeeskonnad nagu Manchester City ning Chelsea. Oma viimases kohtumises, tugeva kaitse poolest tuntud Sheffieldi vastu, löödi vastastele 3 vastuseta väravat ning eelkõige Anthony Martiali näol anti tormihoiatus teistele Meistrite Liiga kohti ihaldavatele tiimidele.

Vigastatuid mängijaid Unitedi leeris ei ole.

Ennustused

United on viimaks ometi oma kauaotsitud vormi leidnud ning on näha märke õiges suunas. Tõenäoliselt minnakse, pärast suurepärast võitu Sheffield`i üle, kohtumisele enesekindlalt peale ning kõik muu peale võidu oleks punastele kuraditele kindel pettumus.

Kuigi Brighton on läbi hooaja olnud üheks tugevaima kaitsega meeskondadest, siis arvan, et Unitedi eesliin on piisavalt võimekas, et kodumeeskonna pigem aeglasemapoolsed kaitsjad üle mängida. Kui Brightoni kaitse võib veel Unitedile probleeme tekitata, siis nende rünnak on hooaja jooksul näidanud, et nende ees värisema just ei pea. Viimase 5 mängu jooksul on skoori suudetud teha kõigest kolmel korral.

United on samal ajal enda väravarõku viimase seitsme mängu jooksul kõigest 2 palli seega minu panuseks oleks, et võõrustajad siit võidu võtavad, samal ajal laskmata endale väravat lüüa.

Meie valikud:

  • Manchester United võidab ning mõlemad meeskonnad ei skoori (2.65 @ Coolbet)
  • Lõpptulemus: Manchester Unitedi 2-0 võit (8.00 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt  160€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds