Brentford vs Manchester United ennustusvihjed

Premier League on täie hooga käima läinud ja juba teises voorus on iga punkt väga oluline. Kas Brentford suudab kodus üllatada või avavoorus kaotanud Manchester United teeb teises voorus vigade paranduse?

Brentford vs Manchester United

Laupäev, 13. august 2022
Algab: 19.30
Ülekanne: Viaplay

Viik (3,62 @ Coolbet)

Väravate arv üle 3,5 (3,15 @ Coolbet)

• Eelmise hooaja kaks omavahelist kohtumist võitis Manchester United.
  • Brentford võitis viimati Manchester Unitedit veebruaris 1938. aastal.
  • Manchester United kaotas eelmisel hooajal viimased kuus võõrsilmängu.

Brentford alustas liigahooaega Leicester City vastu ja kaotus paistis juba tõsiasi olevat, kuid viimastel minutitel suudeti endale viik päästa. Timothy Castagne’i esimese poolaja värav ja Kiernan Dewsbury-Halli varjane värav teisel poolajal andis Leicesterile kaheväravalise eduseisu.

Tunni möödudes lõi ühe värava tagasi Ivan Toney, kuid viigiväravat pidi ootama viimaste minutiteni. 86. minutil suutis Josh Dasilva seisu siiski viigistada ja tagada Brentfordile väärtusliku punkti. Järgmisena võõrustatakse Manchester Unitedit ning sealt edasi ootavad kohtumised Fulhami, Evertoni ja Crystal Palace’iga.

Suvine üleminekuaken on Brentfordi jaoks olnud sündmusterohke, sest täiendusi on toodud mitmeid. Klubiga on liitunud Keane Lewis-Potter, Aaron Hickey, Mikkel Damsgaard, Thomas Strakosha ja Ben Mee. Lepingu lõppedes on küll lahkunud Christian Eriksen, kuid rohkem olulisi lahkujaid pole.

Eelmise hooaja lõpetas Brentford Premier League’is 13. positsioonil, mis oli esimest hooaega Premier League’is mänginud klubi jaoks suurepärane tulemus. 38 mänguga koguti 46 punkti ja liigast välja langemine jäi 11 punkti kaugusele.

Manchester Unitedi avavooru kohtumine Brighton & Hove Albioni vastu ebaõnnestus täielikult, sest lisaks kaotusele oli keeruline ka mängupildist midagi positiivset kaasa võtta. Avapoolajal jäädi Pascal Grossi väravate tõttu 2-0 kaotusseisu. Teisel poolajal suudeti üks värav tagasi lüüa, kuid rohkemaks jõudu ei olnud.

Uus peatreener Erik ten Hag on saanud peatreenerina maha pidada ainult ühe ametliku mängu, kuid pinged on juba üsna suured. Kui Brentfordi vastu võitu ei saa, siis edasi ootab juba tiitlipretendent ja suur rivaal Liverpool, kelle vastu on veel keerulisem võiduarvet avada.

Hooajaeelsetes sõprusmängudes näitas Manchester United head minekut, kuid eelmisest hooajast tuttavad probleemid tulid Brightoni vastu taas esile. Esineliku koha püüdmiseks tuleb kiiresti asjad paika saada, sest juba ollakse tagaajaja rollis. Konkurendid Manchester City, Chelsea, Arsenal ja Tottenham Hotspur alustasid kõik võiduga.

Esimene panus – Viik. Manchester United peaks koosseisu järgi olema parem võistkond, aga eelmise hooaja mured pole kuhugi kadunud. Avavoorus näidatud mängupilt oli kehvapoolne ja võistkonda on seni täiendatud tagasihoidlikult. Lisaks on jätkuvalt käimas Ronaldo üleminekusaaga, mis ei aita kaasa. Brentfordil on väga hea võimalus jätkata punktide kogumist avavoorust saadud hea emotsiooni saatel.

Teine panus – Väravate arv üle 3,5. Ennustame suureskoorilist viiki, sest Manchester Unitedi kaitse on jätkuvalt sassis omadega, aga samas kvaliteeti ja ründejõudu jätkub, et mõni värav ikkagi lüüa. Brentford näitas avavoorus samuti, et väravaid suudetakse lüüa, aga kaitsemängu osa vajab veel lihvimist.

• Viik (3,62 @ Coolbet)
  • Väravate arv üle 3,5 (3,15 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 181€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.