Barcelona vs. Real Madrid ennustusvihjed

Kui jalgpallis leiab El Clasico aset laupäeval, siis korvpallis näeb seda juba reede õhtul. Barcelonale sõidab külla nende suurim kodune rivaal Real Madrid. Kas hooaega paremini alustanud Barcelona suudab koduväljakueelist ära kasutada või võtavad võidu hoopis külalised?

Barcelona vs. Real Madrid

Reede 23. Oktoober 2020
Algab: 22:00
Ülekanne: TV3 Sport

Real Madridi võit (2.42 @ Coolbet)

Esimene veerand üle 39.5 punkti (2.14 @ Coolbet)

• Hooajaeelses omavahelises superkarikafinaalis võttis Real Madrid 72:67 võidu.
  • Real Madrid on nelja vooru jooksul vaid kahes kohtumises suutnud üle 70 punkti visata.
  • Barcelona jagab keskmiselt mängu kohta 18.75 resultatiivset söötu, mis on liiga paremuselt teine näitaja.

Barcelonal on tabelis kolm võitu ja üks kaotus. Viimases voorus alistati Panathinaikos alles lisaajal. Hetkel annab see segases tabelis viienda koha, kuid arvestada tuleb, et mitmed meeskonnad on saanud pidada vaid kolm või vähem kohtumist.

Real Madridi algus on olnud väga tagasihoidlik – üks võit ja kolm kaotust. See ei tähenda Hispaania klubi jaoks veel mingit kriisi, on nad ka varemgi hooaja alguses hoidnud väga madalat profiili, kuid lõpuks ennast väga kõrgele mänginud.

Barcelona jaoks on parim uudis, et nende üks liidritest Nikola Mirotic on praegustel andmetel valmis taas platsile jooksma. Eemale jääb aga Alex Abrines, kellele teeb muret hüppeliiges.

Madridi klubi poolelt jääb kindlasti eemale Fabien Causer ning täiesti kindel pole ka Anthony Randolphi osalemine. Aga mõistagi võib praegusel segasel ajal ka viimasel minutil tulla uudiseid eemalejääjatest.

Esimene panus – Real Madridi võit. Tegemist on kohtumisega, milles kindel favoriit puudub. Üldse on Euroliiga hooaja algus näidanud, et paljudes mängudes ei ole favoriidiks see, kellel on tugevam meeskond, vaid see, kes on saanud mänguks paremini valmistuda, mugavamalt reisida, rohkem trenni teha jne. Selline olukord on pakkunud ka väga palju üllatustulemusi.

Kuna kindlat favoriiti selles kohtumises ei ole, siis haarame meeskonna järele, kelle võidukoefitsient on kõrgem. Antud juhul on selleks Real Madrid. Nad vajavad ka antud võitu kodumeeskonnast rohkem. Usume, et otsustavaks saab kokkumäng, mis loogiliselt mõeldes võis Reali klubil parem olla.

Teine panus – esimene veerandaeg üle 39.5 punkti. Hoolimata sellest, et nende meeskondade kohtumised on sel hooajal olnud üsna madalaskoorilised, võiks vähemalt kümme esimest minutit pakkuda rohkelt korve. See on korvpallikohtumistes üsna tavapärane, et esimesel veerandajal on mäng lahtisem ja mõlema meeskonna visked kukuvad, seejärel tehakse juba kaitses muudatusi ja mäng muutub kinnisemaks.

• Real Madridi võit (2.42 @ Coolbet)
  • Esimene veerand üle 39.5 punkti (2.14 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 48€!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama