Barcelona vs. Müncheni Bayern ennustusvihjed

Kolmandas veerandfinaalis näeb tõelist suurklubide lahingut. Vastamisi lähevad viiekordsed Meistrite Liiga võitjad – Barcelona ja Müncheni Bayern. Kes mängib vastase üle ja sillutab tee poolfinaali?

Barcelona vs. Müncheni Bayern

Reede 14. August 2020
Algab: 22:00
Ülekanne: TV3 Sport & TV6

Bayerni võit & mõlemad skoorivad (3.4 @ Coolbet)

1.poolajal mõlemad meeskonnad skoorivad(3.59 @ Coolbet)

• Viimasest viiest omavahelisest kohtumisest on Müncheni Bayern võitnud lausa neli.
  • Barcelona on tänavu Meistrite Liigas löönud keskmiselt vaid 1.63 väravat mängu kohta.
  • Müncheni Bayern on sel hooajal olnud enim väravaid(31) löönud, enim väravavõimalusi tekitanud ja enim raamidesse lööke teinud meeskond.

Barcelona jõudis veerandfinaali tänu kahe mängu summas 4:2 üleolekule Napoli vastu. Müncheni Bayern alistas omakorda Lonconi Chelsea kokkuvõttes 7:1.

Kummalgil meeskonnal vigastustega suuremaid probleeme ei ole ning peatreeneritel on kasutada põhimõtteliselt täiskoosseisud. Vaid Benjamin Pavardi puudumine tuleks Bayerni poolelt ära mainida.

Müncheni Bayern on sel hooajal Manchester City kõrval suurim pretendent tiitlile. Nagu paljudele meeldib öelda, siis see meeskond töötab nagu masinavärk. Tugevustest võibki jääda rääkima, kuid eelkõige tuleks mainida eriti resultatiivset rünnakut, mis teeb silmad ette kõikidele teistele liigas osalevatele klubidele.

Nõrkused? Raske on leida selle meeskonna nõrkusi. Võib-olla võiks öelda, et nende nõrkuseks on hetkel see, et viimase seitsme aasta jooksul on jõutud küll Meistrite Liigas neljal korral poolfinaali, kuid võidetud pole kordagi. Ehk meeskonnal on kerge surve juba peal. Koduliigas on tiitlid kerged tulema, kuid viimasel perioodil eurosarjas on jäädud tühjade pihkudega.

Barcelonast on samuti hooaja teises pooles palju räägitud. Enamasti negatiivses võtmes. Leitakse, et Setien ei ole päris õige mees Barcelonat juhendama ning tema käe all on klubi mängupilt liialt ümmargune. Sellega tuleb nõustuda, kuid samas on tegemist meeskonnaga, mis on komplekteeritud väga kõrgetasemelistest jalgpalluritest, kes võivad ka individuaalsete õnnestumiste pealt mänge ära otsustada.

Tuleb ära märkida, et Müncheni Bayern on koefitsientide järgi Barcelona vastu suurem favoriit, kui oli seda kolmapäeval PSG Atalanta vastu. Vaevalt, et keegi hooaja alguses seda oskas oodata.

Esimene panus – Müncheni Bayerni võit ja mõlemad meeskonnad skoorivad. Kerge kiusatus on panustada hoopis Barcelonale, sest tegemist on ikkagist ainult ühe kohtumisega, kus võib kõike juhtuda. Kaine mõistus ja pilk meeskondade esitustele sunnib aga panuse asetama Bayerni peale.

Euroopas suudab nii domineerivat ja efektiivset jalgpalli näidata veel vaid Manchester City. Lenglet ja Pique Barcelona kaitseliinis ei kõla nende meeste moodi, kes suudaks Saksamaa esiklubi rünnakut pidurdada. Bayernil on koosseisus nii mitmekülgsed mängijad, et nad saavad oma rünnakut vastavalt vajadusele äärmiselt laias spektris varieerida.

Barcelonal on samuti Messi, Suareze ja Griezmanni näol olemas tõelised maailmatipud, kuid ei ole neil see kooslus kuidagi tööle hakanud ning Lionel Messi peab liiga palju vaeva nägema, et pall ründajatele õigesse kohta jõuaks. Siiski arvame, et auvärava saab Kataloonia klubi kirja ning nulli peale ei jääda.

Teine panus – 1. poolajal skoorivad mõlemad meeskonnad. Müncheni Bayerni taktika saab olla vaid üks – võimalikult vara asi ära otsustada, sest muidu võib kõike juhtuda. Näiteks Lionel Messi teenib karistuslöögi ja keerutab selle ristnurka. See tähendab, et Saksamaa klubi tuleb tõenäoliselt platsile üsna julge taktikaga ja hakkab mängima endale omast domineerivat jalgpalli.

See kõik võiks mängupildi muuta veerandfinaalile mitte omaselt lahtiseks ning on loodud head eeldused, et mõlemad meeskonnad suudavad skoorida juba esimesel poolajal.

Täpne lõppskoori ennustus: Barcelona 1-3 Müncheni Bayern.

• Bayerni võit & mõlemad skoorivad (3.4 @ Coolbet)
  • 1.poolajal mõlemad meeskonnad skoorivad (3.59 @ Coolbet)
  • Täpne lõppskoord Barcelona 1-3 Müncheni Bayern (15.00 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 72€.