Jälgi meid

Ennustusvihjed

Barcelona vs. Müncheni Bayern ennustusvihjed

Euroliiga viimases voorus lähevad vastamisi põhiturniiri võidu kindlustanud Barcelona ning esinelikukohta nooliv Müncheni Bayern. Millise tulemuse meeskonnad välja mängivad?


Barcelona vs. Müncheni Bayern

Reede 9. Aprill 2021
Algab: 22:00
Ülekanne: Tv3 sport 2

Bayerni võit (3.59 @ Coolbet)

Kokku üle 156.5 punkti (2.02 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Esimese omavahelise kohtumise sel hooajal võitis Müncheni Bayern tulemusega 90:77.
  • Barcelona on koduväljakul järjest võitnud kuus kohtumist.
  • Bayern on viimasest viiest võõrsil kohtumisest võitnud vaid ühe.

Euroliiga põhiturniir saab antud kohtumisega mõlema meeskonna jaoks läbi. Barcelona on juba kindlustanud põhiturniiri võidu ja Bayern play-offi pääsemise, kuid üks eesmärk Saksamaa klubil veel on. Ehk antud kohtumise võidu korral võib Bayern tõusta esinelikusse ja seega ka tagada play-offiks koduväljakueelise.

Meeskondade viimaseid tulemusi on üsna mõttetu vaadata. Rohkem loeb see, et millise plaaniga Barcelona kohtumisele tuleb. Kas tullakse 100% peale(mis on ebatõenäoline) või pigem mängitatakse ka rohkem pingimehi ja üritatakse kõigile play-offiks hea mängutunnetus anda.

Kaldume arvamusele, et Barcelona ei pane antud kohtumises päris kõike välja. Bayern samas vastupidi tahab iga hinna eest võita. Sellest vaatepunktist lähtuvalt oleme valinud ka panused.

Esimene valik – Müncheni Bayerni võit. Saksamaa klubi võitis hooaja esimese omavahelise kohtumise ja kindlasti on nad selleks võimelised ka antud kohtumises.

Bayern on tänavuse hooaja jooksul peale Barcelona alistanud ka Moskva CSKA, Fenerbahce ja kahel korral Anadolu Efesi. Ehk Saksamaa klubi suudab ka Euroliiga tugevaimate meeskondadega võidu peale pallida. Antud koefitsient tundub igati proovimist väärt.

Teine panus – kokku üle 156.5 punkti. Euroliiga viimane voor. Barcelonal midagi enam mängus ei ole. Tõenäoliselt tuleb üsna lahtine ja rünnakule orienteeritud korvpall. Seega võiks ka punktiskoor kerkida üle 160 punkti. Esimeses tänavuses omavahelises kohtumises visati kokku 167 punkti.

Meie valikud:

  • Bayerni võit (3.59 @ Coolbet)
  • Kokku üle 156.5 punkti (2.02 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 72€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds