Jälgi meid

Ennustusvihjed

Barcelona vs. Milano Inter ennustusvihjed

Meistrite Liiga C-alagrupis lähevad vastamisi Barcelona ja Inter. Hispaania klubi jaoks on tegemist ellujäämismänguga. Kas Barcelona tuleb raskest seisust välja või kindlustab edasipääsu Inter?


Barcelona vs. Inter

Kolmapäev, 12. oktoober 2022
Algab: 22.00
Ülekanne: Viaplay

Barcelona üle 2.5 värava (2.44 @ Coolbet)

Barcelona võit & mõlemad skoorivad (2.85 @ Coolbet)

 

 

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Esimene omavaheline kohtumine lõppes 1:0 Interi võiduga.
  • Interi senises kolmes Meistrite liiga kohtumises on keskmiselt kokku löödud vaid 1.7 väravat.
  • Barcelona pole tänavusel hooajal koduväljakul kordagi kaotanud.

Tabeliseis on päris intrigeeriv – Bayern 9 punkti, Inter 6 punkti, Barcelona 3 punkti ja Plzen 0 punkti. See tähendab, et Barcelona kaotuse korral on nende edasipääsulootused kadunud. Nagu Xavi viimases intervjuus mainis, siis on neid ees ootamas nö. kolm finaali.

Esimene omavaheline kohtumine tekitas rohkelt kõneainet. Põhjuseks kohtuniku otsus mitte määrata penaltit Barcelona kasuks. Nimelt mängis üks Interi mängija kohtumise lõpuminutitel karistusalas palli käega. Tasub mainida, et varasemalt oli Barcelona värav tühistatud, sest VAR määras söötjale käega mängu.

Kokkuvõttes oli Barcelona kohtumise teisel poolajal juba päris hea, kuid ka Interi kaitse oli tasemel ning nullis näiteks Robert Lewandowski täielikult. Tänu sellele teenitigi 1:0 võit.

Nädala sees pidasid meeskonnad lahinguid koduliigades. Barcelona võitis 1:0 Celta Vigot ja Inter oli tulemusega 2:1 üle Sassuolost.

Kihlveokontorite arvates on kohtumise väga selge favoriit Barcelona ja seda ka põhjusega. Kataloonia klubi on koduväljakul alati väga võimas ja esimese kohtumise teine poolaeg näitas ka juba natukene, et mis korduskohtumises hakkab toimuma. Siiski jäävad Interile ohtlikud kontrarünnakud, millega mäng enda kasuks kallutada.

Esimene panus – Barcelona üle 2.5 värava. Kuigi Barcelona viimane esitus koduliigas oli väga rabe, siis Meistrite liiga tähtsas kohtumises võiks mängupilt olla hoopis voolavam. Nagu ajalugu näitab, siis üldjuhul suudavad suurklubid selliseid ellujäämismänge võita ja seda tavaliselt väga kindlalt.

Teine panus –  Barcelona võit & mõlemad ei skoori. Kui Barcelona võit peaks olema kõige loogilisem tulemus, siis julgeks juurde lisada ka Interi värava. Tõenäoliselt tekib neile antud kohtumises tavapärasest rohkem ruumi ning Interi ründeliini kvaliteedis ei tohiks küsimust olla.

Meie valikud:

  • Barcelona üle 2.5 värava (2.44 @ Coolbet)
  • Barcelona voit & mõlemad skoorivad (2.85 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 122€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds