AS Roma vs Leicester City ennustusvihjed

Euroopa tugevuselt kolmandas eurosarjas UEFA Konferentsi liigas on käimas otsustavad mängud ja poolfinaali korduskohtumises on Rooma olümpiastaadionil vastamisi AS Roma ja Leicester City. Kas rohkearvulise kodupubliku ees võtab tituleeritum koduvõistkond oma?

AS Roma vs. Leicester City

Neljapäev, 4. mai 2022
Algab: 22.00
Ülekanne: Viaplay

AS Roma võidab (2,17 @ Coolbet)

Mõlemad skoorivad (1,85 @ Coolbet)

• Viimasest 21 mängust on AS Roma kaotanud kaks mängu ja mõlemal juhul Interi vastu.
  • Tammy Abraham on sellel hooajal kõikide võistlussarjade peale kokku löönud 24 väravat.
  • Leicester City on võitnud viimasest viiest mängust ainult ühe.

Poolfinaali korduskohtumise eel on kõik jätkuvalt lahtine. Mõlemad võistkonnad omavad häid võimalusi 25. mail Albaania pealinnas Tiranas toimuvasse finaali jõudmiseks. Avamängus viis Lorenzo Pellegrini Itaalia võistkonna varakult juhtima, kuid teisel poolajal jäädi surve alla ja lõpuks tuldi Inglismaalt tagasi 1:1 viigiga.

Veerandfinaalis läks AS Roma vastamisi Norra võistkonnaga Bodo/Glimt, kelle vastu kaotati võõrsil avamäng, kuid kordukohtumises pandi jõuvahekorrad kiirelt paika. Samad võistkonnad kohtusid ka alagrupiturniiril, kus itaallased said šokeeriva 6:1 kaotuse. Kui veerandfinaali avamängu kaotus tõotas taas halba, siis korduskohtumise 4:0 võiduga heastati alagrupifaasis toimunud täielik lagunemine.

Nädalavahetusel toimunud Serie A mängus pidi Itaalia pealinna esindusvõistkond leppima 0:0 viigiga tabeli teises pooles vireleva Bologna vastu. Kuigi juba varem olid Serie A-s esimese nelja ehk Meistrite liiga kohtadeni jõudmise ootused õhkõrnad, siis enam pole see ka matemaatiliselt võimalik. Ilmselt olid need lootused peatreener Jose Mourinho silmis juba varem kadunud, sest Bologna vastu anti paljudele tavapäraselt algkoosseisu kuuluvatele mängijatele puhkust.

Sarnaselt AS Romaga pole ka Leicester City sellel hooajal koduliigas esinenud nii hästi kui loodeti. Hetkel paiknetakse 11. kohal ja eurosarjade kohtade lootused on kadunud. Nädalavahetuses kaotati tugevale Tottenham Hotspurile 3:1 ja ollakse nüüd võiduta neljas järjestikuses liigamängus. Suurt mõju see Premier League’i tabelit vaadates ei oma, sest välja langemine ei ohusta ja eurosarjadesse viivad kohad on samut käeulatusest väljas.

Edukas esinemine Euroopas on kahtlemata päästnud muidu keskpärast Leicester City hooaega. Veerdfinaalis võideti Hollandi suurklubi PSV Eindhovenit. Avamängus jäid mõlemal võistkonnal väravad löömata, kuid Hollandis toimunud korduskohtumise võitsid inglased 2:1. Vaatamata kaotusseisu jäämisele võideldi edasi ja kaks väravad viimase veerandtunni jooksul tagasid pääsu poolfinaali.

Esimene panus – AS Roma võidab. Pärast talvepausi on AS Roma olnud heas hoos ja ainult Serie A tiitlipretendent Inter on suutnud AS Roma alistada. Avamängus jäädi teisel poolajal inglaste surve alla, kuid korduskohtumises ollakse kindlasti bravuurikamad. Samuti ei saa alahinnata kodupubliku marulist toetust ligi 70 tuhat pealtvaatajat mahutaval Rooma olümpiastaadionil.

Teine panus – Mõlemad skoorivad. Mõlemale võistkonnale meeldib ründavat jalgpalli harrastada ja leidub ka mängijaid, kes väravavõimalusi oskavad realiseerida. Ründemäng on mõlema poole jaoks kindlasti tugevam aspekt kui kaitsemäng. Senised selle hooaja eurosarjade play-off mängud on korduvalt näidanud, et play-off mängud ei pea tingimata olema kinnised ja väravatevaesed.

• AS Roma võidab (2,17 @ Coolbet)
  • Mõlemad skoorivad (1,85 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 109€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.