Ennustusvihjed

Arsenal vs. West Ham ennustusvihjed

Inglismaa kõrgliiga on tagasi! Loetud päevad peale jõululaupäeva jookseb platsile ka liidermeeskond Arsenal, kes võtab koduväljakul vastu West Hami. Kumb meeskond alustab hooaja teist poolt positiivsemalt?

Arsenal vs. West Ham

Esmaspäev, 26. detsember 2022
Algab: 22:00
Ülekanne: Viaplay

Rohkem väravaid teisel poolajal (2.19 @ Coolbet)

Esimene poolaeg viik (2.42 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN

Statistikanurk:

• Arsenal on ainus meeskond Manchester City kõrval, kes on liigas koduväljakul kõik kohtumised võitnud.
  • West Ham pole suutnud Arsenali võita kuus omavahelist kohtumist järjest.
  • West Hami osalusega kohtumistes on tänavu keskmiselt löödud vaid 1.9 väravat, mis on liiga kõige madalam näitaja.

Tabeli esimene meeskond Arsenal treenis MM-i pausi ajal Dubais ning pidas kontrollkohtumisi tugevate Euroopa klubidega. Samuti peeti üks kohtumine koduväljakul, kui kahest omaväravast kaotati 0:2 Juventusele.

Peatreener Artetal on veidike ka muretsemiseks põhjust, sest nende esiründaja Gabriel Jesus sai vigastada ning peab pikalt platsilt eemale jääma. Esialgu hakkab brasiillase kohta täitma Eddie Nketiah, kes on tänavu oma võimalused päris hästi ära kasutanud.

West Ham hoiab tabelis 16. positsiooni. Detsembri jooksul peeti kolm sõpruskohtumist – Cambridge, Udinese ja Fulhami vastu. Esimest kahte võideti, viimasega lepiti viiki.

Omavahelistes kohtumistes on vastasseisu selgelt domineerinud Arsenal, kes on viimasest kuuest kohtumisest võtnud viis võitu ja korra on West Hamil õnnestunud viigistada.

Kuna tegemist on esimese kohtumisega peale pausi, siis võib kohtumise algus kujuneda üsna rabedaks, kuid tahaks uskuda, et teisel poolajal näeme juba päris ilusat jalgpalli.

Esimene panus – rohkem väravaid teisel poolajal. Jalgpall on juba selline mäng, et rohkem otsustatakse ära teisel poolajal ning tahaks ennustada, et sarnast mustrit näeme ka antud kohtumises. Tullakse mängupausilt ja ajalugu on näidanud, et meeskondadel läheb sellistel juhtudel veidikene aega, et jälle oma rütm leida.

Teine panus – esimene poolaeg viik. Esimese poolaja kõige loogilisem tulemus oleks 0:0 viik või Arsenali 1:0 juhtimine. Ennustame esimese kasuks ja seda sarnastel põhjustel, mis oleme juba välja toonud. Lisaks siia veel Inglismaa ilma, mis võib teatud tingimustes meeskondade esitusi üsna tuntavalt mõjutada.

Meie valikud:

• Rohkem väravaid teisel poolajal (2.19 @ Coolbet)
  • Esimene poolaeg viik (2.42 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 110€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.