Anadolu Efes vs. Real Madrid ennustusvihjed

Euroliiga veerandfinaalpaaris kohtuvad omavahel Anadolu Efes ja Real Madrid. Esimeses kohtumises võttis Türgi klubi väga kindla võidu, kuidas läheb teises kohtumises?

Anadolu Efes vs. Real Madrid

Neljapäev 22. Aprill 2021
Algab: 20:00
Ülekanne: TV3 Sport

Anadolu Efes AH-9.5 (1.81 @ Coolbet)

Punkte kokku üle 162.5 (1.97 @ Coolbet)

• Esimese omavahelise kohtumise võitis Anadolu Efes 90:63.
  • Anadolu Efes on koduväljakul järjest võitnud 17 kohtumist.
  • Real Madrid on ajaloo jooksul vaid ühe korra Anadolu Efesi vastu kaks kohtumist järjest võõral väljakul kaotanud.

Veerandfinaalseeria mängitakse süsteemis viiest parem edasipääsuks on vaja teenida kolm võitu. Antud paaris on seis 1-0 Anadolu Efesi kasuks.

Esimene omavaheline kohtumine oli tasavägine kuni poolajani. Alates kolmandast veerandist läks Anadolu juba oma teed. Selgelt on Real Madridi koosseis peale mitmete põhitegijate lahkumist ja Randolphi vigastust liiga õhuke. Türgi klubi suutis mängutempo ajada väga kõrgeks ning Real ei pidanud lühema rotatsiooniga enam vastu.

Kas Real Madrid suudab teises kohtumises rohkem vastu hakata? Meie usume, et mitte. Anadolu Efesil on lihtsalt nii palju rohkem käike ja kui nad tempo peale lükkavad ja vurri käima saavad, siis on neid äärmiselt raske peatada. Reali päästaks vaid viskekontsert kaugviskejoone tagant.

Seega valime esimeseks panuseks, et Anadolu Efes võidab kohtumise vähemalt 10 punktiga. Nad jätsid esimeses kohtumises ikka väga hea mulje ja nüüd on enesekindlus laes. Real Madrid pole ka veel kindlasti alla andnud, kuid nende põhitegijad mängisid väga kõrged minutid ja antud kohtumises võib juba väsimus kimbutama hakata.

Ennustaks, et Real Madrid suudab kolmandas omavahelises kohtumises rohkem vastu hakata, kuid teine läheb täpselt samasse auku, kuhu esimene kohtumine.

Teine panus – kokku punkte üle 162.5. Real Madridil ei jää midagi muud üle, kui minna kolmeseid proovima. See tähendab, et nende punktiskoor tuleb tõenäoliselt kõrgem kui esimeses kohtumises. Anadolu Efes jätkab sama stiili ehk hoiab mängutempo kõrgel. Kõik eeldused kõrge punktiskoori jaoks on loodud.

• Anadolu Efes AH-8.5 (1.81 @ Coolbet)
  • Punkte kokku üle 162.5 (1.97 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 36€!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama