Anadolu Efes vs. Kaunase Žalgiris ennustusvihjed

Kaunase Žalgiris jätkab play-offi koha eest võitlust Anadolu Efesi vastu. Kas Leedu klubi suudab favoriiti üllatada?

Anadolu Efes vs. Kaunase Žalgiris

Reede 12. Märts 2021
Algab: 19:30
Ülekanne: TV3 Sport

Anadolu Efes AH-10.5 (2.07 @ Coolbet)

Esimene poolaeg üle 81.5 punkti (1.93 @ Coolbet)

• Viimasest viiest omavahelisest kohtumisest on Žalgiris võitnud vaid ühe.
  • Anadolu Efes on Euroliigas järjest noppinud kuus võitu.
  • Žalgiris on viimasest viiest võõrsil Euroliiga kohtumisest võitnud vaid ühe.

Anadolu Efes hoiab enne mänguvooru viiendat positsiooni. Soliidne tabelipositsioon on saavutatud tänu tugevale hooaja teisele poolele. Tänavuse aastanumbri sees on võidetud 9 Euroliiga kohtumist ja kaotatud vaid 1.

Žalgirise play-off unistus on veel elus, kuid ülesanne on raske. Tuleb viimastest kohtumistest hoolimata raskest mängugraafikust maksimum võtta ning samas tuleb loota ka lähirivaalide ebaõnnele.

Hooaja esimese omavahelise kohtumise võitis Žalgiris koduväljakul 89:73, kuid sellest ei tasuks suuremaid järeldusi teha. Türgi meeskond mängis sel ajal veel ilma Shane Larkinita ning alles kogus vormi, nüüdseks on see saavutatud. Võib öelda, et Anadolu Efes on viimastes voorudes näidanud Euroliiga meeskondadest lausa kõige paremat mängu.

Kihlveokontorid on asetanud Anadolu Efesi kohtumise kindlaks favoriidiks ning neile ennustatakse umbes 10-punktilist võitu.

Esimene panus – Anadolu Efes AH-10.5. Žalgirise jaoks on tegemist tähtsa kohtumisega, kuid ka Anadolu Efesil on suured huvid mängus. Nimelt sihivad nad Euroliiga tabelis esineliku positsioone, mis tagaksid play-offiks koduväljakueelise. Ehk pole oodata sellist kohtumist, kus Türgi klubi tuleks mütsiga lööma.

Anadolu viimased kohtumised koduväljakul: +30 Moskva CSKAga, +15 Valenciaga, +23 Olympiacosega, +14 Crvena Zvezdaga ja +39 Himki vastu. Selline seeria ei ole pelgalt juhus, vaid näitab taset, kuhu Anadolu Efes on jõudmas.

Teine panus – esimene poolaeg üle 81.5 punkti. Ennustaks, et lahtisemaks ja suureskoorilisemaks kujuneb kohtumise esimene pool. Euroliigas on tavaline, et esimene poolaeg teevad mõlemad meeskonnad usinalt skoori, kuid teisel poolajal paneb favoriit kaitses juurde ja siis on skoor juba keerulisem kasvama.

• Anadolu Efes AH-10.5 (2.07 @ Coolbet)
  • Esimene poolaeg üle 81.5 punkti (1.93 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 41€!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama