Korvpall

Valitsev NBA meister pikendas uhket võiduseeriat

Eelmise hooaja NBA meister Toronto Raptors võitis koduväljakul Indiana Pacersit 119:118. Kanada klubi on järjest võitnud juba 12 kohtumist, mis on nende ajaloo pikim võiduseeria. Viimati kaotati 12. jaanuaril.

Nagu arvata võis, oli Indiana Pacersiga kohtumine ülimalt tasavägine. Esimese veerandi võitis Raptors kümne punktiga, kuid teisel veerandajal viskas külalismeeskond lausa 43(!) punkti Raptorsi 18 vastu. Poolajapausile suunduti seega Indiana Pacersi eduseisul 63:48.

Kolmandal veerandil suutis kodumeeskond ennast taas koguda ja enne otsustavad veerandid vähendada vahe vaid neljale punktile. Kohtumise lõpuminutid mängiti punkt-punktis ning otsustavaks sai Serge Ibaka kaugvise 30 sekundit enne lõppu, mis viis Raptorsi ühe punktiga ette. Pacersi viimasel rünnakul sai Oladipo proovida veel kolmepunktiviset, kuid eksis.

Võiduka kodumeeskonna parimaks tõusis Kyle Lowry 32 punktiga, suure viske tabanud Ibaka lisas 30. Kaotajate parimad Macolm Brogdon 24 ja Justin Holiday 22 punktiga. Hiljuti mänguplatsile naasnud Victor Oladipo saagiks jäi 13 punkti.

Toronto Raptorsil on võimalik võiduseeriat pikendada juba ööl vastu laupäeva, kui taas kohtutakse Indiana Pacersiga, seda korda võõral väljakul.