Jälgi meid

Korvpall

Kalev/Cramo võit ja lähikonkurendi kaotus muutis tabeliseisu Eesti klubile väga positiivseks

Kalev/Cramo suutis lõhata üllatuspommi, kui suutis ka võõrsil kohtumises Euroliiga klubi Peterburi Zeniidi alistada. Võidunumbriteks 76:75. See tähendab, et Eesti parimal klubil on nüüd kirjas seitse võitu ja kaheksa kaotust, mis annab tabelis lausa viienda positsiooni.

Väga sobivalt lõppesid täna Kalev/Cramo jaoks ka teised VTB Ühisliiga kohtumised. Eriti positivselt lõppes Tsmoki Minski ja Astana vaheline kohtumine, kus tabeli viimane meeskond Tsmoki Minsk suutis lausa 21 punktiga Astana alistada, kes oleks võidu korral Kalevist möödunud.

Enamikel meeskondadel on veel pidada jäänud üheksa kohtumist. Kalev/Cramo peab nendest kolm pidama tippklubide vastu nagu Moskva CSKA, Kaasani Unics ja Lokomotiv Kuban, kuid ülejäänud kuus on kõik samatasemelised meeskonnad. Eriti tähtsaks kujunevad neli viimast kohtumist märtsi lõpus ja aprilli alguses, kui kohtutakse järjest Parma Permi, Nizhny Novgorodi, Zielona Gora ja Tsmoki Minskiga.

Eelmisel aastal pääses play-offi 14 võiduga, kuid siis mängis liigas ka üks meeskond rohkem. Aasta enne seda pääses play-offi vaid 8 võiduga ning siis oli liigas sama palju meeskondi, kui praegu. Tõenäoliselt läheb sel hooajal play-offi pääsuks vaja vähemalt 10-11 võitu.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds