Jälgi meid

Korvpall

Dallas Mavericksi peatreener:”Arvan, et Luka Doncic saab tähtede mängul osaleda”

Dallas Mavericksi peatreener Rick Carlisle avaldas, et NBA all-star Luka Doncic jätab hüppeliigese vigastuse tõttu vahele kokku kuus mängu. Reporterid pärisid aktiivselt ka All-star mängul osalemise kohta, mis leiab aset 16. veebruar.

“Minu isiklik arvamus – see ei põhine meditsiinilisetel testidel või sellel, mida doktorid mulle öelnud on – ma usun, et ta on varsti terve ning osaleb All-star mängul. Mul on lihtsalt tunne, et ta saab mingil määral sündmustel siiski osaleda.” oli peatreeneri esimene arvamus.

Kui Luka Doncic jätab tõesti kokku kuus mängu vahele, siis see tähendab, et ta jõuab enne All-star nädalavahetust pidada Dallase eest kaks mängu.

20-aastane nooruk on sel hooajal olnud selgelt Dallase parim mängija. Keskmised numbrid on lausa nii vägevad kui 28.8 punkti, 9.5 lauapalli ning 8.7 resultatiivset söötu.

Peatreener mainis, et tal pole probleemi, kui Doncic kohe peale tervenemist All-star mängust osa võtab:”See on meie klubile tähtis ja see on temale endale väga tähtis. Samas on kõige tähtam ka see, et ta saaks 100% terveks.”

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds