Tennis

US Openi neljas asetus sai üllatuskaotuse ja seda ülikindlast eduseisust

Maailma kuues reket Stefanos Tsitsipas sai US Openi kolmandas ringis üllatuskaotuse ja seda ülikindlast eduseisust. Matš tundub juba läbi, kuid mitte Borna Corici jaoks.

Horvaatia tennisist oli settidega 1:2 taga ning neljandas setis kaotusseisus 1:5. Kuidagi suutis aga Coric võimatuna näivast olukorrast välja tulla ning kohtumise lõpuks settidega 3:2 võita. Tegemist on kindlasti senise meeste turniiri suurima üllatusega.

“Pean olema aus – mul oli tohutult õnne. Mul õnnestus kõik, ka võimatuna näivad löögid õnnestusid ning üleüldse õnn soosis mind.”

Mõned minutid peale kaotatud matši säutsus Tsitsipas oma twitteris:”See on tõenäoliselt kõige kurvem ja ka naljakam asi, mis mu karjääris kunagi juhtunud on.”

Coric kohtub neljandas ringis Jordan Thompsoniga. Austraallase alistamise korral jõuaks Coric esmakordselt oma karjääris suure slämmi turniiril veerandfinaali.