Jälgi meid

Tennis

Roger Federer ei jää vigastuse tõttu Australian Openist eemale, põhjuseks olevat hoopis perekonna soov

Kui algselt avaldati, et Roger Federer jääb tänavu Australian Openist eemale vigastuse tõttu, siis nüüdseks on avaldatud hoopis uued põhjused. Nimelt tegi šveitslane sellise otsuse mõeldes perekonna heaolu peale.

Australian Openi avalike suhete juht Andre Sa kommenteeris olukorda järgmiselt:”Peamine põhjus on hoopis karantiin. Ma rääkisin temaga nädalaid tagasi ning Federeril oli kaks varianti.”

“Esimene variant, et ta tuleb koos perega ja see tähendab karantiini. Probleem oleks selles, et Federeri naine Mirka ja lapsed ei tohiks oma ruumist lahkuda, nad peaksid 14 päeva seal püsima. Erandid on vaid mängijate jaoks, kes võivad käia väljas treenimas. Perekond peaks aga ainult toas püsima.”

“Teine võimalus oleks olnud, et Federer tuleks üksi. See tähendaks viite nädalat ilma naise ja lasteta.”

“Lõpuks ütles Federer…ma olen 39-aastane, mul on neli last ja 20 suure slämmi tiitlit. Mul ei ole enam aega perekonnast nii kaua eemal olla.”

Kindlasti ei ole ka Federeri tervis ja vorm päris tipptasemel, kuid tuleb välja, et suurt rolli Austraalia lahtistel mitteosalemises mängib ka keeruline olukord maailmas.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Tennis

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds