Tennis

Pöörane naiste French Open – langes ka kõrgeim asetus Simona Halep

French Open on tänavu väga üllatuslik ning nüüd langes neljandas ringis ka turniiri suurimaks favoriidiks olnud Simona Halep. Maailma teine reket kaotas kahes setis 1:6 ja 2:6 vaid 19-aastasele poolatarile Iga Swiatekile.

Kohtumine kuulus täielikult Swiatekile ning kohtumine kestis vaid 1 tund ja 7 minutit.

Tennisistid kohtusid omavahel ka eelmisel aastal French Openil kaheksandikfinaalis, mullu suutis poolatar Halepi vastu võita vaid ühe geimi!

Swiatek oli ka ise enda mänguga äärmiselt rahul:”Ma ei tea, mis juhtus. Ma lihtsalt tundsin, et mängin perfektset tennist. Olin terve matši väga keskendunud.”

Simona Halepi kommentaar:”Tunnustan vastast. Ta mängis uskumatult head tennist. Jõudis igale poole ning suutis lüüa väga tugevalt, jõuliselt. Mul oli natukene jahe ja ei tundnud ennast just parimas vormis.”

Veerandfinaalis kohtub Iga Swiatek maailma 159. reketi Martina Trevisaniga.