Jälgi meid

Tennis

Novak Djokovic: ma toetan Luka Doncicist kogu südamest

Tundub, et Novak Djokovic on Luka Doncici üks suurimaid fänne. Serbia meediale antud intervjuus ülistas maailma esireket noort Sloveenia korvpalliässa ning sõnas, et noormehel on tõeline võitja mentaliteet.

“Ma soovin Luka Doncicile ainult kõige paremat korvpallurina ja eraelus. Olen juba mitmeid aastaid temaga ka otse suhelnud. Kohtusime ka Hispaanias, kui ta veel Real Madridis pallis. Olen tema edu üle äärmiselt õnnelik ja toetan teda kogu südamest. Jälgin tema tegemisi, vaatan ta mänge. Olen kõigega kursis.”

“Selline edu 21-aastasena on lihtsalt imeline. Talle ennustati suurepärast karjääri ja ma arvan, et ta on juba praegu kõikide lootused täitnud. Tal on ees ootamas veel pikk karjäär, kuid seni on ta kõike teinud fantastiliselt. Ta tunnetab oma võimeid ja usub nendesse – Luka on tõeline liider ja seda veel nii noorena.”

Novak Djokovic on hetkel samuti tenniseplatsidel tõeline liider ja pole tänavuse aastanumbri sees veel kaotanud ehk võitnud 21 kohtumist järjest.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Tennis

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds