Jälgi meid

Tennis

Haruldase geneetilise häirega tennisist jõudis Austraalia lahtiste põhitabelisse

Francesca Jones läbis edukalt Austraalia lahtiste kvalifikatsiooniturniiri ning teenis koha elu esimesele suure slämmi turniirile. Saavutuse teeb eriliseks asjaolu, et Briti tennisist sündis haruldase geneeitilise häirega.

Nimelt sündis Jones kolme sõrmega mõlemal käel, lisaks on tal kokku vaid seitse varvast. Tema lapsepõlv kulges suuresti haiglas ning arstid olid kindlad, et tippspordi tegemine on välistatud.

“Olen ülirõõmus, et kvalifitseerusin Austraalia lahtistele. See on minu jaoks esimene kord suure slämmi turniiril mängida ja usun, et see  saab olema suurepärane kogemus.”

Briti tennise treener kommenteeris Francesca Jonesi:”Ta on jätkanud arengut hoolimata sellest, et paljud eksperdid pidasid seda võimatuks.  Francesca on väga-väga enesekindel inimene ja erakordselt visa hingega. Ta on väljakul äärmiselt agressiivne ja eristub teistest Briti tennisistidest just selle poolest.”

Austraalia lahtised algavad 8. veebruaril.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Tennis

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds