Jälgi meid

Tennis

Endine esireket peale Federeri võitu:”Suurim ime, mida olen näinud”

Peale Roger Federeri ülidramaatilist Australian Openi veerandfinaali võitu üle Tennys Sandgreni, kus viimasel oli kasutada lausa 7 matšpalli, sõnas Rootsi tennise legend Mats Wilander, et ta ei teagi, kas ta on tenniseplatsil suuremat imet näinud.

Federer oli juba kolm matšpalli suutnud tõrjuda enne neljandas setis kiires lõppmängus 3:6 taha jäämist. Sellest olukorrast suutis aga Federer veel kuidagi välja tulla ning lõpuks võitis omakorda kiire lõppmängu 10:8. Viimases ja otsustavas setis suutis Šveitslane võtta 6:3 võidu.

Wilander sõnas peale kohtumist Eurospordile:”Kõik arvasid, et Sandgren vormistab selle võidu ära. Võib-olla oli ta ise veel ainus, kes arvas, et see võit ei ole veel käes. Sellises olukorras on raske tennist mängida, kui su vastane on selgelt vigastatud, eriti kui see kõik juhtub olukorras kus sa mängid favoriidi vastu ning sul on harukordne võimalus suure slämmi poolfinaali jõuda.”

Ning lisas:”Mul on Sandgrenist väga kahju, kuid Federer siiski teenis võitu. Hoolimata sellest, et vanameister lonkas platsil ning ei suutnud täiskiirusega joosta, näitas oma mitmekülgsust ja võimekust vastavalt olukorrale reageerida. Roger Federer usub imedesse ning ma arvan, et see mäng oli suurim ime, mida ma olen näinud.”

Roger Federeri poolfinaali vastane on Novak Djokovic.

 

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Tennis

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds