Jälgi meid

Tennis

Djokovic hoidis oma karantiiniaja treeninguid saladuses, et mitte konkurente närvi ajada

Novak Djokovic

Novak Djokovic treenis Koroonaviiruse tõttu kehtestatud karantiini ajal pea iga päev, kuid hoidis seda oma konkurentide eest saladuses, sest ei soovinud neid enda sõnul välja vihastada.

Serblane on tänaseks taaskord, pärast kahte kuud, mille ta pidi pandeema tõttu Marbellas veetma, kodumaal pinnal . 17-kordne Grand Slam`i võitja võtab juunis osa Adria Tourist ning mehe sooviks oli oma treeningvõimalused karantiini ajal Hispaanias saladuses hoida.

“Erinevalt paljudest teistest mängijatest, sain pea iga päev trenni teha, sest meie maja kõrval oli tenniseväljak. Ma ei postitanud sotsiaalmeediasse selle kohta mitte midagi, sest ei tahtnud oma konkurente välja vihastada. Olen heas vormis ning ootan elevusega Adria Tour`i algust,” ütles mees intervjuus kodumaa meediale.

Adria Tour on mehe enda poolt sponsoreeritud ning serblane aitab kaasa ka selle korraldamisel. Kõige värskeimaks võistlejaks, kes oma osalust sel turniiril kinnitanud on, on Alexander Zverev.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Tennis

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds