Jälgi meid

WRC

Tommi Mäkinen:”Soome ralli on Toyota jaoks eriline”

Toyota GAZOO racing rallitiimi boss Tommi Mäkinen on enne Soome rallit optimistlik ning ootusärevuses.

Ta sõnas ajakirjanikele, et koduralli on Toyota jaoks väga eriline. Nad on viimased kaks aastat seal võidutsenud ning ei ole ühtegi põhjust, miks ei võiks tulla ka kolmas järjestikune võit.

Eriti optimistlikuks muutsid endist ralliässa asjaolud, et Soome ralli tingimused on nende masinale väga sobivad ning et kõik kolm Toyota tehasetiimi sõitjat on karjääri jooksul antud ralli võitnud.

Samas tõdes Mäkinen ka seda, et enne viimase kiiruskatse lõppu ei ole miski garanteeritud ning konkurendid on viimastel hooaegadel Soome rallil näidanud väga tugevat arengut.

Sõna said ka Ott Tänak ja Martin Järveoja. Eelmise aasta võidumees ootab Soome rallit väga ja leiab, et sealsed rajad on väga kiired ning nauditavad. Eesmärkidest rääkides oli Tänak konkreetne nagu alati ja sõnas, et mõeldakse vaid võidu peale.

Kas Toyota tõepoolest teeb Soome rallil puhta töö, saame teada juba eeloleval nädalavahetusel, kui WRC karussell naaseb suvepuhkuselt.

 

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist WRC

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds