Jälgi meid

WRC

Sebastien Ogieri kommentaar Horvaatia ralli võidu kohta

Esmakordselt MM-autoralli kalendris sõidetud Horvaatia etapi lõpplahendus kujunes äärmisel põnevaks. Kogenud vanameister Sebastien Ogier edestas meeskonnakaaslast Elfyn Evansit lõouks vaid 0.6 sekundiga. Kuidas kommenteeris pingelist nädalavahetust Ogier ise?

“See nädalavahetus oli tõeline emotsioonide Ameerika mäed. Ma tõesti ei osanud arvata, et võidan kunagi ralli just sellisel moel. Kõik tundub ikka veel päris pöörane. Samuti on natukene Evansist kahju, kes oli terve nädalavahetuse jooksul stabiilselt kiire.”

“Oleksime sel nädalavahetusel suutnud tegelikult palju kiiremad olla, kuid mõned ettearvamatused võtsid tempot maha. Kõige lõpuks ei ole tähtis, et Toyotad võtsid kaksikvõidu, vaid see, et oleme kõik terved. Pean tunnistama, et vigastasin liiklusõnnetuses kergelt selga.”

“Ma tõesti ei näinud seda õnnetust tulemas. Tahtsime autot parkida, kuid järgmiselt realt tuli auto väga suure kiirusega. Võtsin natukene aega, et saada aru, mis toimub. Kontrollisime, et kõik õnnetuses osalenud on terved ning õnneks olid.”

“Ta oli šokis, kuid andsime enda kontaktid ja lubasime, et lahendame selle probleemi pärast rallit. Oli keeruline olukord, kuid õnneks meeskond aitas suhtlusega ning saime rallil jätkata.”

“Ma arvasin, et selle autoga enam võidu nimel ei võistle. Plaan oli viimasel katsel anda kõik ja päästa vähemalt teine koht. Üllatuseks tulime lõpuks hoopis võitjateks.”

WRC kalender jätkub mai lõpus Portugalis.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist WRC

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds