Jälgi meid

WRC

Sebastien Ogier: Citroën peab leidma stabiilsuse

Sebastien Ogier

Sebastien Ogier andis hiljutises intervjuus mõista, et suures mängus kaasa rääkimiseks, peab Citroën leidma stabiilsuse.

Prantslane lõpetas detsembris teise testiperioodi oma uue masinaga ning tõdes, et kuigi auto on kiire, siis kahjuks mitte igal pool. “Auto näitas teatud tingimustel väga head minekut, kuid mitte alati. Kui vaadata eelmise aasta tulemusi, siis minu arvamus on, et see peaks olema kiirem rohkemates tingimustes”, tõdes Ogier Autospordile antud usutluses.

Kui mehelt küsiti, et kui kaua läheb aega, enne kui auto saab meistritiitli võitmise konditsiooni, andis valitsev maailmameister mõista, et seda ei ole võimalik prognoosida.  Esmase asjana pidavat ta autot erinevates tingimustes katsetama ning seejärel andma näpunäiteid kuidas masinad teatud oludes paremaks muuta.

Oma uue aasta eesmärkide kohta, andis mees mõista, et need pole eelmistest aastatest erinevad. “Sihin sama kohta, mida igal aastal. Mitte midagi pole muutunud”, olid Ogieri enda sõnad.

WRC karussell hakkab täie hooga pihta 24. jaanuaril Monte Carlo ralliga.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist WRC

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds