Jälgi meid

WRC

Reedene päev Rootsi rallil: Sunine juhib, Ogier ning Latvala tegid avarii

suninen

Teemu Suninen juhib pärast reedest päeva WRC Rootsi Rallit. Mehe jaoks on see elus esimene kord WRC ralli etapil liidripositsiooni hoida. Ott Tänak on temast 2 sekundi kaugusel ning hoiab teist kohta.

Tänak alustas eilset päeva hästi, võites kolmest esimesest katsest kaks, kuid kuna päeva teises pooles oli esimestena startijatel kehvemad olud, siis liidripositsiooni hoida eestlane ei suutnud. Eilsel päeval näitasid hea minekut ka kaks sarjas osalevad soomlast. Nii Suninen kui Toyota roolis olev Latvala tõusid päeva teiseks pooleks esimestele positsioonidele, jättes Ott Tänaku enda selja taha.

Mõlemad pilooti tabasid, aga viimasel Trosby kiiruskatsel probleemid ning Latvala, kes jäi 24. minutiks lumevalli kinni, oligi mängust väljas. Mees jätkab täna superralli süsteemis. Suninen oli hädas tulega, mis oma kinnitusest lahti tuli ning tema vaadet viimase katse jooksul segas. Tänakul õnnestus seega 11-sekundiline kaotus kõigest 2-sekundi peale vähendada.

Sebastian Ogier tabas Svullrya katsel lumevalli, lendas rajalt välja ning tulenevalt sellest, et antud katselõigus abistavaid pealtvaatajaid ei olnud, siis mees oli sunnitud katkestama. Ralli jätkub täna hommikul. Esimene etapp juba käib. Postimees teeb ralli kahest katsest ka ülekanded, mis algavad 10:35 ja 16:05.

Top5:

1. Suninen 00,00
2. Tanak +02,00 s
3. Mikkelsen +17,80 s
4. Evans +28,60 s
5. Lappi +42,00 s

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist WRC

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds