Jälgi meid

WRC

Ott Tänaku kommentaar pärast oma katkestamist: “Ees on veel pikk hooaeg”

tänak argentiinas
Foto: Massimo Bettiol/Getty Images

Ott Tänak, kes alustas Argentiina ralli teist päeva kahe kiiruskatse võiduga, pidi eile ootamatul põhjusel ralli 14. katsel pooleli jätma. Thierry Neuville`st kõigest 6,4 sekundi kaugusel olev eestlane pidi ralli aku probleemide tõttu pooleli jätma. Täna saab Tänak, aga Rally2 süsteemis võidusõitu jätkata ning püüda nii palju punkte kui võimalik. Hetkel ollakse 9. positsioonil, kuid lisa saab teenida ka punktikatselt.

“Meil oli hommikul väga hea algus. Teed erinesid eilsest kardinaalselt – need olid kiired ning sujuvad. Esines vaid mõningaid libedamaid kohti, kus oli probleeme rehvide haarduvusega. Lootsime pärastlõunal suruma hakata, kuid teadsime juba esimesest katsest peale, et meil on akuga probleeme, mille tõttu olime lõpuks sunnitud katkestama. Muidugi on see pettumust valmistav. Olen kindel, et olime oma esitusega võimelised ralli ära võitma, kuid meil on ka edaspidiselt seda, mille nimel tööd teha. Homme teeme kõik, mis võimalik ning surume edasi: ees on veel pikk hooaeg”, vahendas ‘toyotagazooracing.com Ott Tänaku kommentaari.

Argentiina ralli jätkub täna veidikene pärast kella 15:00 Eesti aja järgi.

kohad

Ralli hetkeseis

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist WRC

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds