Jälgi meid

WRC

M-Spordi liikmed avaldasid mõtteid enne Rally Estoniat. Eelkõige ollakse õnnelikud WRC sarja jätkumise üle

Kuus kuud pikka ootamist on läbi – WRC autoralli maailmameistrivõistlused jätkuvad sel nädalavahetusel ning hooaja neljas etapp leiab aset Lõuna-Eesti kiiretel teedel.

Enne põnevat nädalavahetust andsid oma tegemistest ülevaate M-Spordi meeskond ning eelkõige rõhutatakse, kui hea meel on taas võistlussarjaga jätkata. Samas tõdetakse, et võrreldes teiste meeskondadega, ollakse vähese praktika tõttu palju halvemas seisus.

Meeskonna juht Richard Millener:”Hea meel on taas rallitada. Olen seda põnevust igatsenud. Nii palju igatsenud, et hüppasin eelmisel nädalal ka ise ralliauto rooli ja tegin ühe võistluse kaasa. Oli lõbus. Rally Estonia saab olema alustalaks ülejäänud rallidele. Ja ma pean ütlema, et siin on tehtud fantastilist tööd. Organiseeritus ja turvalisus on tasemel. Tänud kõikidele töötajatele!”

“Realistlikult analüüsides ei ole me nii heas seisus, kui teised meeskonnad. Kriis mõjus meile väga raskelt ning pole olnud võimalust nii palju testida, kuid kõik sõitjad on saanud mõnda aega rooli taga olla ning anname endast parima.”

Esapekka Lappi kommentaar:”Paus on olnud pikk, ootan võistlemist meeletult. Olin eelmisel aastal Rally Estonial ning võib öelda, et sarnasus Soomega on märgatav, osad kiiruskatsed on veelgi kiiremad. Pole saanud nii palju testida, kui teised tiimid, aga loodame leida oma kiiruse ja nautida head rallit.”

M-Spordi tänavune parim tulemus pärineb viimaselt Mehhiko rallilt, kus teemu Suninen jõudis poodiumi viimasele astmele.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist WRC

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds