Jälgi meid

WRC

Craig Breen on enesekindel, et saab Belgias uue võimaluse Hyundai roolis

Eestis suurepärase tulemuse teinud ja Rally Estonia teise kohaga lõpetanud Craig Breen on enesekindel, et saab võimaluse ka Belgia WRC etapil Hyundai rooli istuda.

Breen on varasemalt Belgias Yprese rallil osalenud neljal korral ning viimasel aastal ka võitis selle.

“Belgia suhtes olen üsna enesekindel. Eelmine aasta võidutsesin seal ning oman teistest rohkem kogemusi. Loeb ega Sordo pole Belgias varasemalt võistelnud ehk praegu võiksid just meie võimalused rallil startida olla parimad. Samas mina ei otsusta midagi, minu ülesanne on mulle määratud rallidel anda endast parim ja võimalikult kiiresti sõita.”

“Saame võimalusi üsna harva ehk tulemus on kõikidel rallidel eriti tähtis. Rally Estonia hea tulemus tuli ka suuresti tänu sellele, et saime selleks väga pikalt valmistuda ning see võrdsustas tingiminusi minu ja täiskohaga sõitjate vahel. Tõestasime, et kui meile antakse õiged vahendid, siis oleme võimelised tegema suurepärase tulemuse.”

Belgia ralli leiab aset 19-22 november ning on hetkel kalendris hooaja viimane ralli. Loetud päevad tagasi tuli aga uudis, et kalendrisse võib lisanduda veel ka Monza ralli Itaalias.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist WRC

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds