Jälgi meid

Korvpall

Viimased uudised NBA võimalikest üleminekutest

Veel loetud päevad on jäänud aega 30.juunini, kui ookeanitaguses korvpalliliigas algab tihe üleminekute periood. Alates sellest kuupäevast saavad vabaagendid hakata ametlikult kohtuma neist huvitatud korvpalliklubide esindajatega, et kokku leppida võimalike lepingute tingimused.

Eelmise hooaja finaalide MVP Kevin Durant registreeris ennast ametlikult vabaagendiks ning keeldus Warriorsi 31.5 miljoni dollari suurusest lepingust. Mitmete allikate sõnul on Duranti agendid juba New Yorgis, et arutada potentsiaalset uut lepingut, mis viiks mängija uueks hooajaks Knicksi. Muidugi säilib ka võimalus, et ta sõlmib Warriorsiga uue ja veel kallima lepingu, kuid see on pigem ebatõenäoline.

Milwaukee Bucksi üks põhitegijatest Giannise kõrval Khris Middleton registreeris ennast samuti vabaagendiks. Tema puhul on aga täiesti kindel, et seda tehti vaid selleks, et ta saaks klubiga uue ja pikema lepingu sõlmida.

Üheks suurimaks küsimuseks on, et kus pallib järgmisel hooajal Kyrie Irving? Üheks reaalseimaks kohaks peetakse Brooklyn Netsi, kes kuulujuttude järgi pakub Irvingule nelja aastast ning 141 millioni dollari väärtust lepingut. Kas see tõesti ka nii on selgub juba järgmisel nädalal, kuid selles ollakse täiesti kindel, et Boston Celticus järgmisel hooajal mees enam ei mängi. Nets on väga huvitatud ka Kevin Durantist ja Tobias harrisest.

 

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds